Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"Б" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 16:00 1 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 1:0
07.10.2018 16:00 2 кръг Г Спринт (Белоградец) 7:1
- 3 кръг
почива
21.10.2018 16:00 4 кръг Д Спортист (Михалич) 2:4
28.10.2018 15:00 5 кръг Г Бабушки орли (Момчилово) 1:1
04.11.2018 14:00 6 кръг Д Искра (Генерал Киселово) 5:0
11.11.2018 14:00 7 кръг Г Сини вир (Цонево) 1:3
24.03.2019 15:00 8 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 2:2
31.03.2019 15:00 9 кръг Д Спринт (Белоградец) -:-
- 10 кръг
почива
14.04.2019 16:00 11 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
21.04.2019 16:00 12 кръг Д Бабушки орли (Момчилово) -:-
05.05.2019 17:00 13 кръг Г Искра (Генерал Киселово) -:-
12.05.2019 17:00 14 кръг Д Сини вир (Цонево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Михалич) 7 7 0 0 25:6 21
2 Сини вир (Цонево) 7 5 0 2 14:9 15
3 Вихър 2016 (Вълчи дол) 7 3 2 2 19:11 11
4 Бабушки орли (Момчилово) 6 3 1 2 12:9 10
5 Моряк 16 (Старо Оряхово) 7 0 3 4 8:20 3

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:00 1 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:2
- 2 кръг
почива
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:7
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:4
14.10.2018 10:00 5 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
21.10.2018 12:30 6 кръг Г Хитрино (Хитрино) 6:5
28.10.2018 10:00 7 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:0
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:5
11.11.2018 10:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:10
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:5
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 2:3
- 13 кръг
почива
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:11
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
07.04.2019 10:00 16 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
14.04.2019 10:00 17 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) -:-
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 20 кръг
почива
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
24.05.2019 15:00 22 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Аксаково 1948 (Аксаково) 12 4 1 7 21:30 13
7 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 11 3 2 6 23:36 11
8 Вихър 2016 (Вълчи дол) 11 3 0 8 23:52 9
9 Провадия (Провадия) 12 2 1 9 28:41 7
10 Хитрино (Хитрино) 11 1 0 10 9:61 3

Вихър 2016 (Вълчи дол)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 12:30 1 кръг Д ОФК Варна (Варна) 2:1
23.09.2018 16:30 2 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:2
29.09.2018 12:30 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 1:4
07.10.2018 10:30 4 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:11
14.10.2018 12:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:7
17.10.2018 15:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:11
28.10.2018 12:30 7 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:4
17.03.2019 10:30 8 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
отложен 9 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
31.03.2019 10:30 10 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
06.04.2019 10:30 11 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
13.04.2019 10:30 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
21.04.2019 10:30 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
01.05.2019 10:30 14 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФК Тича (Варна) 8 4 2 2 13:8 14
5 Камчиец 1945 (Дългопол) 9 4 1 4 28:17 13
6 Тополи 2010 (Тополи) 9 4 1 4 19:17 13
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 8 2 0 6 10:40 6
8 ОФК Варна (Варна) 9 0 0 9 6:40 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници