Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"А" ОФГ Варна - подгрупа А2
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Д Устрем (Караманите) 3:0
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:5
24.09.2016 17:00 3 кръг Д Спортист (Михалич) 4:4
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Овеч 2016 (Провадия) 1:9
05.11.2016 11:00 5 кръг Д Факел 1935 (Гроздьово) 5:1
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Бабушки орли (Момчилово) 5:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Спринт (Белоградец) 3:1
05.02.2017 15:00 8 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 1:1
20.11.2016 14:00 9 кръг Д Искра (Генерал Киселово) 3:0
12.03.2017 15:00 10 кръг Г Устрем (Караманите) 2:1
19.03.2017 15:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
01.04.2017 16:00 12 кръг Г Спортист (Михалич) 1:6
09.04.2017 16:30 13 кръг Д Овеч 2016 (Провадия) 2:5
23.04.2017 16:00 14 кръг Г Факел 1935 (Гроздьово) 5:4
30.04.2017 16:00 15 кръг Д Бабушки орли (Момчилово) 2:1
отложен 16 кръг Г Спринт (Белоградец) -:-
14.05.2017 17:00 17 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
21.05.2017 17:00 18 кръг Г Искра (Генерал Киселово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 16 13 0 3 51:7 39
3 Камчиец 1945 (Дългопол) 16 12 2 2 43:15 38
4 Вихър 2016 (Вълчи дол) 15 8 2 5 37:42 26
5 Устрем (Караманите) 16 7 2 7 31:26 23
6 Спортист (Михалич) 15 5 3 7 31:38 18

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:00 1 кръг Д Спортист (Михалич) 0:5
17.09.2016 10:00 2 кръг Г Варна (Варна) 0:6
- 3 кръг
почива
01.10.2016 10:00 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:0
08.10.2016 10:00 5 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:8
15.10.2016 10:00 6 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:8
22.10.2016 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:5
30.10.2016 10:00 8 кръг Д Атлетик (Шумен) 0:3
07.11.2016 10:00 9 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:7
14.11.2016 10:00 10 кръг Д Провадия (Провадия) 0:6
20.11.2016 12:00 11 кръг Г Одесос (Варна) 1:0
11.03.2017 12:00 12 кръг Г Спортист (Михалич) 0:6
18.03.2017 10:00 13 кръг Д Варна (Варна) 3:0
- 14 кръг
почива
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:5
08.04.2017 10:00 16 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:3
15.04.2017 10:00 17 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:5
22.04.2017 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:11
29.04.2017 10:00 19 кръг Г Атлетик (Шумен) 0:6
06.05.2017 10:00 20 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:10
13.05.2017 10:00 21 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
20.05.2017 10:00 22 кръг Д Одесос (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Одесос (Варна) 17 6 1 10 27:38 19
8 Спортист (Михалич) 19 5 2 12 40:57 17
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 18 3 0 15 6:94 9
10 Провадия (Провадия) 17 6 1 10 30:51 19
11 Варна (Варна) 17 2 0 15 15:64 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ВН 1 място
2014/2015 Б ОФГ ВН 5 място
2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ВН отказва се
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ВН 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници