Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"Б" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 16:00 1 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 1:0
07.10.2018 16:00 2 кръг Г Спринт (Белоградец) 7:1
- 3 кръг
почива
21.10.2018 16:00 4 кръг Д Спортист (Михалич) 2:4
28.10.2018 15:00 5 кръг Г Бабушки орли (Момчилово) 1:1
04.11.2018 14:00 6 кръг Д Искра (Генерал Киселово) 5:0
11.11.2018 14:00 7 кръг Г Сини вир (Цонево) 1:3
- 8 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 9 кръг Д Спринт (Белоградец) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
- 12 кръг Д Бабушки орли (Момчилово) -:-
- 13 кръг Г Искра (Генерал Киселово) -:-
- 14 кръг Д Сини вир (Цонево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Михалич) 6 6 0 0 22:6 18
2 Сини вир (Цонево) 6 5 0 1 14:6 15
3 Вихър 2016 (Вълчи дол) 6 3 1 2 17:9 10
4 Бабушки орли (Момчилово) 6 3 1 2 12:9 10
5 Искра (Генерал Киселово) 6 0 2 4 5:16 2

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:00 1 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 1:2
- 2 кръг
почива
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:7
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:4
14.10.2018 10:00 5 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
21.10.2018 12:30 6 кръг Г Хитрино (Хитрино) 6:5
28.10.2018 10:00 7 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:0
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:5
11.11.2018 10:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:10
25.11.2018 10:00 11 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:5
- 12 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 16 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 17 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 18 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 19 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 22 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 9 3 1 5 20:30 10
7 Аксаково 1948 (Аксаково) 9 3 0 6 13:24 9
8 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 3 0 6 19:38 9
9 Провадия (Провадия) 9 2 0 7 26:30 6
10 Хитрино (Хитрино) 9 1 0 8 8:55 3

Вихър 2016 (Вълчи дол)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 12:30 1 кръг Д ОФК Варна (Варна) 2:1
23.09.2018 16:30 2 кръг Г ФК Тича (Варна) 0:2
29.09.2018 12:30 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 1:4
07.10.2018 10:30 4 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:11
14.10.2018 12:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:7
17.10.2018 15:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:11
28.10.2018 12:30 7 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:4
- 8 кръг Г ОФК Варна (Варна) -:-
- 9 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 10 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 11 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 14 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Суворово 1 (Суворово) 7 4 1 2 26:9 13
5 Камчиец 1945 (Дългопол) 7 3 1 3 23:14 10
6 Тополи 2010 (Тополи) 7 3 1 3 15:14 10
7 Вихър 2016 (Вълчи дол) 7 1 0 6 7:40 3
8 ОФК Варна (Варна) 7 0 0 7 6:34 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници