Вихър 23 (Николово)

BGSupporters форум

Вихър 23 (Николово)

"А" ОФГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2016 18:00 1 кръг Д Златия (Вълчедръм) 3:0
03.09.2016 17:00 2 кръг Г Озировец (Долно Озирово) 6:0
06.09.2016 17:00 3 кръг Д Люта (Владимирово) 8:0
11.09.2016 17:00 4 кръг Г Септември (Медковец) 1:0
18.09.2016 17:00 5 кръг Д Пъстрина 2012 (Монтана) 2:2
24.09.2016 17:00 6 кръг Г Ленчо (Якимово) 10:1
12.11.2016 14:30 7 кръг Д Миньор Кипровец (Чипровци) 4:1
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Вършец 2012 (Вършец) 4:3
15.10.2016 16:00 9 кръг Д Бойчиновци (Бойчиновци) 1:2
22.10.2016 16:00 10 кръг Г Септември 2009 (Лехчево) анл.
29.10.2016 14:00 11 кръг Д Вихър (Бързия) 8:0
04.12.2016 14:00 12 кръг Д Шурданица (Георги Дамяново) 2:1
26.11.2016 14:00 13 кръг Г Алмус 2012 (Лом) 5:1
- 14 кръг
почива
01.05.2017 17:00 15 кръг Д Озировец (Долно Озирово) 1:0
18.03.2017 15:00 16 кръг Г Люта (Владимирово) 10:0
01.04.2017 16:00 17 кръг Д Септември (Медковец) 8:1
07.04.2017 17:30 18 кръг Г Пъстрина 2012 (Монтана) 2:1
14.04.2017 16:00 19 кръг Д Ленчо (Якимово) 8:0
06.05.2017 17:00 20 кръг Г Миньор Кипровец (Чипровци) 2:1
22.04.2017 16:00 21 кръг Д Вършец 2012 (Вършец) 3:0
29.04.2017 16:00 22 кръг Г Бойчиновци (Бойчиновци) 2:0
- 23 кръг
почива
13.05.2017 17:00 24 кръг Г Вихър (Бързия) 1:0
20.05.2017 17:00 25 кръг Г Шурданица (Георги Дамяново) 1:1
27.05.2017 17:00 26 кръг Д Алмус 2012 (Лом) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър 23 (Николово) 22 19 2 1 95:18 59
2 Пъстрина 2012 (Монтана) 22 18 2 2 124:21 56
3 Шурданица (Георги Дамяново) 22 16 2 4 69:12 50
4 Бойчиновци (Бойчиновци) 22 15 2 5 80:25 47
5 Миньор Кипровец (Чипровци) 22 14 2 6 81:25 44
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / Финал
24.08.2016 18:00 - Д Кариана (Ерден) 2:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Монтана / 1/2 финали
21.09.2016 15:30 - Г Кариана (Ерден) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
03.08.2016 17:30 - Г Монтана 1921 (Монтана) 1:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ МН 1 място
2015/2016 А ОФГ МН 1 място
2014/2015 А ОФГ МН 5 място
2012/2013 А ОФГ МН 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 3 място

Интернет страници