Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Академия Мургаш (Нови хан)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д ЦСКА (София) 0:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
16.09.2020 09:30 4 кръг Д Левски (София) 2:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:0
03.10.2020 10:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Септември (София) 0:5
31.10.2020 10:30 10 кръг Д РД Спорт (София) -:-
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 12 кръг
почива
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Царско село 2015 (София) 9 4 1 4 26:17 13
7 Левски Раковски (София) 8 4 0 4 16:27 12
8 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 9:16 10
9 Беласица (Петрич) 7 2 1 4 5:10 7
10 РД Спорт (София) 8 2 0 6 13:19 6

Витоша 13 (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 09:30 1 кръг Г Национал (София) 0:7
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
19.08.2020 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
23.08.2020 18:00 4 кръг Д Левски (София) 0:5
27.08.2020 16:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:4
30.08.2020 11:30 6 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:2
12.09.2020 15:00 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:4
19.09.2020 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
29.09.2020 11:00 9 кръг Д Ботев (Враца) 0:2
03.10.2020 11:00 10 кръг Г Септември (София) 0:4
10.10.2020 12:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
18.10.2020 11:00 12 кръг Д Национал (София) 0:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
01.11.2020 11:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
08.11.2020 11:00 15 кръг Г Левски (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.12.2020 17 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Етър ВТ (Велико Търново) 13 5 0 8 19:19 15
9 Славия 1913 (София) 13 3 3 7 13:20 12
10 Монтана 1921 (Монтана) 13 2 2 9 10:51 8
11 Витоша 13 (София) 13 1 3 9 11:41 6
12 Борислав 2009 (Първомай) 13 0 1 12 2:90 1

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
24.09.2020 17:00 - Д ЦСКА (София) 0:9
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 9:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Септември (София) 0:2
отложен 5 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
18.10.2020 09:00 6 кръг Д Левски (София) 1:5
25.10.2020 09:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
01.11.2020 09:30 8 кръг Д Национал (София) -:-
08.11.2020 09:30 9 кръг Г РД Спорт (София) -:-
15.11.2020 09:30 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
22.11.2020 09:30 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 12 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 13 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Д Септември (София) -:-
- 16 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (София) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Г Национал (София) -:-
- 20 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ботев 57 СОУ (София) 7 3 1 3 22:17 10
8 РД Спорт (София) 7 2 1 4 13:15 7
9 Витоша 13 (София) 6 2 0 4 19:20 6
10 Олимпия ФК (София) 7 0 2 5 9:48 2
11 Царско село 2015 (София) 6 0 0 6 0:43 0

Витоша 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:00 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 9:0
04.10.2020 12:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:2
- 3 кръг
почива
18.10.2020 12:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 6 кръг Г БГ 7 (София) -:-
- 7 кръг Д Елит София (София) -:-
- 8 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 9 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 4 4 0 0 35:0 12
2 Локомотив София 1929 II (София) 4 4 0 0 21:0 12
3 Витоша 13 (София) 3 2 0 1 12:2 6
4 Спартак 2015 (София) 4 2 0 2 14:17 6
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 3 1 1 1 5:9 4

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 09:00 1 кръг Д Талант (София) 1:0
04.10.2020 13:40 2 кръг Д Национал (София) 2:0
11.10.2020 10:10 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:3
18.10.2020 13:40 4 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8:0
25.10.2020 10:10 5 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 7 кръг Г Елит София (София) -:-
- 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 9 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 4 3 1 0 16:1 10
2 Септември (София) 4 3 0 1 18:8 9
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 12:3 9
4 Възраждане 2020 (София) 3 2 0 1 10:4 6
5 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 0 2 7:7 6

Витоша 13 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д Шампион (София) 6:1
04.10.2020 10:10 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 11:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:3
18.10.2020 11:20 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
25.10.2020 12:30 5 кръг Г Вива (София) -:-
01.11.2020 11:20 6 кръг Д Барокко (София) -:-
08.11.2020 11:20 7 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 4 4 0 0 21:2 12
2 Вива (София) 4 4 0 0 20:5 12
3 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 21:4 9
4 Марек 1915 (Дупница) 4 2 1 1 15:5 7
5 Ботев 57 СОУ (София) 4 1 1 2 7:12 4

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
03.10.2020 11:00 2 кръг Д Шампион (София) 3:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Елит София (София) 10:1
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Левски (София) 3:2
24.10.2020 10:00 5 кръг Г БГ 7 (София) 5:2
31.10.2020 13:00 6 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) -:-
14.11.2020 11:00 8 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
21.11.2020 13:00 9 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 4 4 0 0 17:5 12
2 Витоша 13 (София) 5 4 0 1 23:9 12
3 Левски (София) 5 4 0 1 32:7 12
4 Атлетико Артен (София) 5 3 0 2 16:6 9
5 Козаро (Ботевград) 5 3 0 2 17:18 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници