Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Войнягово (Войнягово)

BGSupporters форум

Войнягово (Войнягово)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:3
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 2:1
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:2
28.09.2019 17:00 4 кръг Г Труд (Труд) 0:3
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:0
13.10.2019 16:00 6 кръг Г Тракия (Царимир) 1:3
20.10.2019 16:00 7 кръг Д Ведраре (Ведраре) 1:3
24.10.2019 16:00 8 кръг Г Средногорец (Брезово) 0:3
08.12.2019 14:30 9 кръг Д Вихър (Строево) 0:3
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Сокол (Крислово) 3:0
16.11.2019 14:30 11 кръг Г Сокол (Пъдарско) 1:4
24.11.2019 14:30 12 кръг Д Домлян (Домлян) 4:0
01.12.2019 14:30 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
01.03.2020 15:00 14 кръг Г Чернозем (Черноземен) 0:3
08.03.2020 15:00 15 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) анл.
15.03.2020 15:00 16 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) анл.
22.03.2020 15:00 17 кръг Д Труд (Труд) анл.
29.03.2020 17:00 18 кръг Г Урожай (Стрелци) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Д Тракия (Царимир) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Г Ведраре (Ведраре) анл.
18.04.2020 17:00 21 кръг Д Средногорец (Брезово) анл.
26.04.2020 17:00 22 кръг Г Вихър (Строево) анл.
- 23 кръг
почива
10.05.2020 18:00 24 кръг Д Сокол (Пъдарско) анл.
16.05.2020 18:00 25 кръг Г Домлян (Домлян) анл.
24.05.2020 18:00 26 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ведраре (Ведраре) 13 6 2 5 29:27 20
8 Раковски 2018 (Раковски) 13 4 2 7 19:23 14
9 Войнягово (Войнягово) 13 4 0 9 15:31 12
10 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 13 3 1 9 36:45 10
11 Домлян (Домлян) 13 2 3 8 23:61 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 9 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 5 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 3 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 3 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници