Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2018 16:30 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:1
15.09.2018 16:30 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 2:0
23.09.2018 16:30 4 кръг Д Релакс (Овен) 3:1
30.09.2018 16:30 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:2
06.10.2018 15:30 6 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
13.10.2018 15:30 7 кръг Д Галактика (Черник) 1:2
20.10.2018 15:30 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:2
27.10.2018 14:30 9 кръг Д Вихър (Боил) 8:1
04.11.2018 14:30 10 кръг Г Вихър (Любен) 3:6
10.11.2018 14:30 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
- 12 кръг
почива
23.03.2019 15:30 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:4
30.03.2019 15:30 14 кръг Д Светкавица (Поройно) 0:0
07.04.2019 16:30 15 кръг Г Релакс (Овен) 3:1
14.04.2019 16:30 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:2
20.04.2019 16:30 17 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
27.04.2019 16:30 18 кръг Г Галактика (Черник) 1:4
04.05.2019 17:30 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 5:1
11.05.2019 17:30 20 кръг Г Вихър (Боил) 4:2
19.05.2019 17:30 21 кръг Д Вихър (Любен) -:-
25.05.2019 17:30 22 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Правда 1944 (Правда) 18 7 4 7 39:31 25
6 Галактика (Черник) 18 8 1 9 20:26 25
7 Йълдъръм (Яребица) 18 7 3 8 42:36 24
8 Светкавица (Поройно) 18 6 1 11 21:45 19
9 Червена звезда (Дулово) 19 4 3 12 20:53 15

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2018 15:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:1
15.09.2018 15:00 3 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:0
23.09.2018 15:00 4 кръг Д Релакс (Овен) 0:3
30.09.2018 15:00 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:3
06.10.2018 14:00 6 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
13.10.2018 14:00 7 кръг Д Галактика (Черник) 0:3
20.10.2018 14:00 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:0
27.10.2018 14:00 9 кръг Д Вихър (Боил) 4:1
04.11.2018 13:00 10 кръг Г Вихър (Любен) 4:1
10.11.2018 13:00 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
- 12 кръг
почива
23.03.2019 14:00 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:3
30.03.2019 14:00 14 кръг Д Светкавица (Поройно) 7:0
07.04.2019 15:00 15 кръг Г Релакс (Овен) 2:2
14.04.2019 15:00 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:3
20.04.2019 15:00 17 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
27.04.2019 15:00 18 кръг Г Галактика (Черник) 2:2
04.05.2019 16:00 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:0
11.05.2019 16:00 20 кръг Г Вихър (Боил) 2:3
19.05.2019 16:00 21 кръг Д Вихър (Любен) -:-
25.05.2019 16:00 22 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Победа 2009 (Вокил) 18 11 2 5 36:16 35
4 Релакс (Овен) 19 10 3 6 31:24 33
5 Йълдъръм (Яребица) 18 9 3 6 41:26 30
6 Вихър (Боил) 18 7 5 6 29:25 26
7 Чернолик (Чернолик) 18 7 2 9 30:46 23

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 А ОФГ СС 2 място
2009/2010 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници