Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:1
10.09.2016 16:30 2 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:3
17.09.2016 16:30 3 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
24.09.2016 16:30 4 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
01.10.2016 15:30 5 кръг Д Светкавица (Поройно) 6:2
08.10.2016 15:30 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 0:2
16.10.2016 15:30 7 кръг Г Орлите (Секулово) 0:4
22.10.2016 15:30 8 кръг Д Релакс (Овен) 4:0
29.10.2016 15:30 9 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:2
18.03.2017 15:30 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:4
01.04.2017 15:30 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:0
08.04.2017 16:30 12 кръг Г Вихър (Любен) 0:5
22.04.2017 16:30 13 кръг Д Вихър (Боил) 2:4
29.04.2017 16:30 14 кръг Г Светкавица (Поройно) 6:1
06.05.2017 17:30 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:4
14.05.2017 17:30 16 кръг Д Орлите (Секулово) 7:3
20.05.2017 17:30 17 кръг Г Релакс (Овен) 2:4
28.05.2017 17:30 18 кръг Д Червена звезда (Дулово) 5:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Любен) 18 10 2 6 44:27 32
5 Релакс (Овен) 18 7 2 9 38:48 23
6 Йълдъръм (Яребица) 18 6 2 10 45:47 20
7 Червена звезда (Дулово) 18 6 1 11 26:42 19
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 4 5 9 33:34 17

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:1
10.09.2016 15:00 2 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
17.09.2016 15:00 3 кръг Д Вихър (Любен) 8:2
24.09.2016 15:00 4 кръг Г Вихър (Боил) 6:1
01.10.2016 14:00 5 кръг Д Светкавица (Поройно) 8:0
08.10.2016 14:00 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) 9:0
16.10.2016 14:00 7 кръг Г Орлите (Секулово) 4:1
22.10.2016 14:00 8 кръг Д Релакс (Овен) 1:2
29.10.2016 14:00 9 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
18.03.2017 14:00 10 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:2
01.04.2017 14:00 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
08.04.2017 15:00 12 кръг Г Вихър (Любен) 2:1
22.04.2017 15:00 13 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
29.04.2017 15:00 14 кръг Г Светкавица (Поройно) 4:0
06.05.2017 16:00 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:1
14.05.2017 16:00 16 кръг Д Орлите (Секулово) 5:0
20.05.2017 16:00 17 кръг Г Релакс (Овен) 1:1
28.05.2017 16:00 18 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 18 15 3 0 89:9 48
2 Релакс (Овен) 18 14 3 1 70:15 45
3 Йълдъръм (Яребица) 18 14 2 2 75:13 44
4 Червена звезда (Дулово) 18 12 2 4 73:14 38
5 Орлите (Секулово) 18 9 0 9 54:41 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 А ОФГ СС 2 място
2009/2010 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници