Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:2
05.09.2015 16:30 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:0
12.09.2015 16:30 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
19.09.2015 16:30 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:0
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:2
03.10.2015 15:30 6 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
11.10.2015 15:30 7 кръг Г Вихър (Боил) 2:8
17.10.2015 15:30 8 кръг Д Кале (Руйно) анл.
01.11.2015 14:30 9 кръг Г Орлите (Секулово) 1:2
08.11.2015 14:30 10 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
14.11.2015 14:30 11 кръг Д Релакс (Овен) 6:2
12.03.2016 15:30 12 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:0
20.03.2016 15:30 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:0
26.03.2016 15:30 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0
02.04.2016 16:30 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:1
09.04.2016 16:30 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:4
16.04.2016 16:30 17 кръг Г Вихър (Любен) 0:1
24.04.2016 16:30 18 кръг Д Вихър (Боил) 5:4
- 19 кръг
почива
15.05.2016 17:30 20 кръг Д Орлите (Секулово) 14:1
22.05.2016 17:30 21 кръг Д Галактика (Черник) 4:1
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Релакс (Овен) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Боил) 20 12 3 5 89:39 39
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
6 Червена звезда (Дулово) 20 9 1 10 50:38 28
7 Релакс (Овен) 20 7 3 10 36:58 24

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:6
05.09.2015 15:00 2 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:0
12.09.2015 15:00 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
19.09.2015 15:00 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:8
03.10.2015 14:00 6 кръг Д Вихър (Любен) 2:2
11.10.2015 14:00 7 кръг Г Вихър (Боил) 0:4
17.10.2015 14:00 8 кръг Д Кале (Руйно) анл.
01.11.2015 13:00 9 кръг Г Орлите (Секулово) 1:4
08.11.2015 13:00 10 кръг Г Галактика (Черник) 1:1
14.11.2015 13:00 11 кръг Д Релакс (Овен) 0:8
12.03.2016 15:00 12 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:0
20.03.2016 14:00 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:0
26.03.2016 14:00 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
02.04.2016 15:00 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:2
09.04.2016 15:00 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:2
16.04.2016 15:00 17 кръг Г Вихър (Любен) 2:2
24.04.2016 15:00 18 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
- 19 кръг
почива
15.05.2016 16:00 20 кръг Д Орлите (Секулово) 5:0
22.05.2016 16:00 21 кръг Д Галактика (Черник) 8:0
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Релакс (Овен) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
6 Вихър (Боил) 20 9 1 10 42:59 28
7 Вихър (Любен) 20 7 3 10 35:70 24

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 А ОФГ СС 2 място
2009/2010 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници