Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Д Вихър (Боил) 2:0
09.09.2017 16:30 2 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:2
16.09.2017 16:30 3 кръг Д Релакс (Овен) 3:2
23.09.2017 16:30 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
30.09.2017 16:30 5 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
08.10.2017 15:30 6 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
14.10.2017 15:30 7 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
21.10.2017 15:30 8 кръг Г Вихър (Любен) -:-
29.10.2017 15:30 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
04.11.2017 14:30 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
12.11.2017 14:30 11 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 12 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 13 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 17 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 18 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
- 19 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 22 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 3 3 0 0 15:3 9
2 Победа 2009 (Вокил) 3 3 0 0 9:2 9
3 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 9:4 9
4 Вихър (Боил) 3 2 0 1 11:4 6
5 Червена звезда (Дулово) 3 2 0 1 5:2 6

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Д Вихър (Боил) 5:0
09.09.2017 15:00 2 кръг Г Чернолик (Чернолик) 5:0
16.09.2017 15:00 3 кръг Д Релакс (Овен) 5:0
23.09.2017 15:00 4 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
30.09.2017 15:00 5 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
08.10.2017 14:00 6 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
14.10.2017 14:00 7 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
21.10.2017 14:00 8 кръг Г Вихър (Любен) -:-
29.10.2017 14:00 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
04.11.2017 13:00 10 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
12.11.2017 13:00 11 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 12 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 13 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Г Релакс (Овен) -:-
- 15 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 17 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
- 18 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
- 19 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 21 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 22 кръг Д Галактика (Черник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 15:0 9
2 Червена звезда (Дулово) 3 3 0 0 8:1 9
3 Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 2 1 0 14:1 7
4 Релакс (Овен) 3 2 0 1 11:5 6
5 Победа 2009 (Вокил) 3 2 0 1 9:3 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 А ОФГ СС 2 място
2009/2010 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници