Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Ямбол 2004 (Ямбол)

BGSupporters форум

Ямбол 2004 (Ямбол)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:30 1 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 4:1
- 2 кръг
почива
01.10.2016 11:30 3 кръг Д Локомотив (Бургас) 3:1
- 4 кръг
почива
15.10.2016 11:30 5 кръг Д Созопол (Созопол) 12:0
22.10.2016 11:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
29.10.2016 11:30 7 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
05.11.2016 11:30 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:2
12.11.2016 11:30 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
19.11.2016 11:30 10 кръг Г Свети Никола (Бургас) 4:0
26.11.2016 11:30 11 кръг Д Несебър (Несебър) 3:2
- 12 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Локомотив (Бургас) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 18 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
- 19 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 22 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Карнобат (Карнобат) 9 8 0 1 38:6 24
2 Черноморец 1919 (Бургас) 9 8 0 1 43:4 24
3 Несебър (Несебър) 9 7 0 2 29:10 21
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 9 6 1 2 30:11 19
5 Поморие (Поморие) 9 3 2 4 11:19 11
6 Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 9 3 1 5 16:16 10
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 9 2 2 5 18:19 8
8 Локомотив (Бургас) 9 2 2 5 18:24 8

Ямбол 2004 (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.10.2016 10:30 1 кръг Г Бакаджик (Чарган) -:-
09.10.2016 10:30 2 кръг Д Балкан (Лозенец) -:-
16.10.2016 10:30 3 кръг Г Ураган (Бояджик) -:-
23.10.2016 10:30 4 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) -:-
29.10.2016 10:30 5 кръг Г Тракиец (Кукорево) -:-
01.11.2016 10:30 6 кръг Д Елхово (Елхово) -:-
06.11.2016 10:30 7 кръг Г Стралджа (Стралджа) -:-
- 8 кръг
почива
20.11.2016 10:30 9 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
- 10 кръг Д Бакаджик (Чарган) -:-
- 11 кръг Г Балкан (Лозенец) -:-
- 12 кръг Д Ураган (Бояджик) -:-
- 13 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) -:-
- 14 кръг Д Тракиец (Кукорево) -:-
- 15 кръг Г Елхово (Елхово) -:-
- 16 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Бенковски (Зимница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Лозенец) - - - - -:- 0
1 Бенковски (Зимница) - - - - -:- 0
1 Елхово (Елхово) - - - - -:- 0
1 Стралджа (Стралджа) - - - - -:- 0
1 Тракиец (Кукорево) - - - - -:- 0
1 Тунджа 2006 (Тенево) - - - - -:- 0
1 Ураган (Бояджик) - - - - -:- 0
1 Ямбол 2004 (Ямбол) - - - - -:- 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 А ОФГ ЯБ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници