Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 3:0
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 0:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
15.10.2017 14:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Кариана (Ерден) 1:5
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Ботев (Луковит) 0:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:0
18.03.2018 14:30 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:4
10.04.2018 17:00 18 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
01.04.2018 17:00 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
06.04.2018 17:00 20 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 2:0
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Павликени (Павликени) 2:3
26.04.2018 17:00 23 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
29.04.2018 17:00 24 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:1
05.05.2018 18:00 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:1
10.05.2018 18:00 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:7
13.05.2018 18:00 27 кръг Д Вихър (Славяново) 2:4
20.05.2018 18:00 28 кръг Г Кариана (Ерден) 0:8
27.05.2018 18:00 29 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
03.06.2018 18:00 30 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Павликени (Павликени) 28 9 2 17 30:60 29
13 Ботев (Луковит) 28 9 1 18 32:59 28
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 28 7 4 17 34:56 25
15 Янтра 1919 (Габрово) 28 6 2 20 24:68 20
16 Мизия 2005 (Кнежа) 28 5 4 19 21:71 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Г Изгрев 93 (Царевец) 5:3
Област Велико Търново / Финал
12.10.2017 - Г Павликени (Павликени) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
15.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 0:0
19.07.2017 18:00 - Д Академик (Свищов) 1:2
23.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
06.08.2017 18:00 - Г Павликени (Павликени) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2018 14:00 - Г Янтра 1919 (Габрово) 1:4
28.01.2018 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 2:4
10.02.2018 14:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 3:5
18.02.2018 14:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:4
- 2 кръг
почива
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:1
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:2
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
отложен 10 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 11 кръг
почива
04.04.2018 16:00 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
11.04.2018 16:00 13 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:1
18.04.2018 16:00 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 5:3
25.04.2018 16:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
02.05.2018 16:00 16 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 2:4
отложен 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
16.05.2018 16:00 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак (Плевен) 14 9 0 5 36:20 27
6 Бдин 1923 (Видин) 15 5 1 9 20:32 16
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 4 3 7 18:33 15
8 Първа атомна (Козлодуй) 14 1 0 13 12:61 3
9 Чардафон 1919 (Габрово) 14 0 2 12 10:64 2

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:3
13.09.2017 15:30 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
16.09.2017 10:30 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
23.09.2017 09:45 4 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
30.09.2017 09:45 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
07.10.2017 09:45 6 кръг Г Гигант (Белене) 7:1
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
18.10.2017 15:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
21.10.2017 09:45 9 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
04.11.2017 09:45 12 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
11.11.2017 09:45 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
09.12.2017 10:30 17 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
17.05.2018 15:30 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:7
10.03.2018 09:45 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
17.03.2018 10:30 20 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
28.03.2018 15:30 21 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
отложен 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
31.03.2018 09:45 23 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
07.04.2018 10:30 24 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
14.04.2018 09:45 25 кръг Д Спартак (Плевен) 2:3
17.04.2018 16:00 26 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
- 27 кръг
почива
- 28 кръг
почива
05.05.2018 09:45 29 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
12.05.2018 09:45 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:6
- 31 кръг
почива
- 32 кръг
почива
- 33 кръг
почива
02.06.2018 10:30 34 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Литекс (Ловеч) 21 11 2 8 64:27 35
6 Академик (Свищов) 20 8 6 6 46:30 30
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 22 8 5 9 29:35 29
8 Янтра 1919 (Габрово) 21 8 4 9 32:31 28
9 Павликени (Павликени) 23 6 4 13 31:67 22

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:7
13.09.2017 14:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
- 3 кръг
почива
23.09.2017 11:30 4 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
30.09.2017 11:30 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 6:2
07.10.2017 11:30 6 кръг Г Гигант (Белене) 6:0
- 7 кръг
почива
18.10.2017 14:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 3:0
21.10.2017 11:30 9 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
28.10.2017 10:30 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 7:1
01.11.2017 10:30 11 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:1
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Трявна (Трявна) 6:0
11.11.2017 11:30 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 2:2
- 15 кръг
почива
02.12.2017 10:30 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:0
- 17 кръг
почива
17.05.2018 14:00 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 3:3
10.03.2018 11:30 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
- 20 кръг
почива
28.03.2018 14:00 21 кръг Д Павликени (Павликени) 6:0
отложен 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
31.03.2018 11:30 23 кръг Д Гигант (Белене) 5:0
- 24 кръг
почива
14.04.2018 11:30 25 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
17.04.2018 14:30 26 кръг Г Академик (Свищов) 3:1
21.04.2018 10:30 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 8:5
28.04.2018 10:30 28 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 3:3
05.05.2018 11:30 29 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
12.05.2018 11:30 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:8
15.05.2018 15:00 31 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 2:4
- 32 кръг
почива
26.05.2018 10:30 33 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 24 23 1 0 215:3 70
2 Етър ВТ (Велико Търново) 22 19 1 2 88:18 58
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 24 14 4 6 79:45 46
4 Спартак 1919 (Плевен) 22 15 1 6 99:46 46
5 Спартак (Плевен) 23 15 0 8 80:48 45

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници