Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 2:1
13.09.2015 17:00 2 кръг Г Левски (Лясковец) 3:4
20.09.2015 17:00 3 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:0
27.09.2015 17:00 4 кръг Г Чумерна (Елена) 6:0
04.10.2015 16:00 5 кръг Д Атлетик (Свищов) 4:0
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Земеделец-Елит (Козловец) 1:2
18.10.2015 16:00 7 кръг Д Лато (Алеково) 1:0
22.11.2015 14:00 8 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 2:0
29.11.2015 14:00 9 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 2:0
08.11.2015 14:00 10 кръг Д Вихър (Раданово) анл.
15.11.2015 14:00 11 кръг Г Ботев (Дебелец) 1:0
26.03.2016 16:00 12 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 0:3
03.04.2016 17:00 13 кръг Д Левски (Лясковец) 4:1
10.04.2016 17:00 14 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 3:2
17.04.2016 17:00 15 кръг Д Чумерна (Елена) 1:4
23.04.2016 17:00 16 кръг Г Атлетик (Свищов) 3:1
30.04.2016 17:00 17 кръг Д Земеделец-Елит (Козловец) 3:2
08.05.2016 18:00 18 кръг Г Лато (Алеково) 3:3
15.05.2016 18:00 19 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1
22.05.2016 18:00 20 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 8:0
- 21 кръг
почива
05.06.2016 18:00 22 кръг Д Ботев (Дебелец) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ресен 2012 (Ресен) 20 14 3 3 56:22 45
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 20 14 2 4 53:25 44
3 Лато (Алеково) 20 11 3 6 37:30 36
4 Ботев (Дебелец) 20 11 2 7 36:34 35
5 Чумерна (Елена) 20 10 4 6 41:31 34

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
19.09.2015 09:45 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
26.09.2015 09:45 3 кръг Г Павликени (Павликени) 2:0
03.10.2015 09:45 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:0
10.10.2015 09:45 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:0
17.10.2015 09:45 6 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
26.10.2015 15:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:12
31.10.2015 09:45 8 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 2:1
07.11.2015 09:45 9 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 2:1
14.11.2015 09:45 10 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
21.11.2015 09:45 11 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
- 12 кръг
почива
26.03.2016 09:45 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
02.04.2016 09:45 14 кръг Д Павликени (Павликени) 2:2
09.04.2016 09:45 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
16.04.2016 09:45 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 1:0
23.04.2016 09:45 17 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
02.05.2016 16:30 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:6
07.05.2016 09:45 19 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:6
14.05.2016 09:45 20 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:1
21.05.2016 09:45 21 кръг Г Трявна (Трявна) 0:4
28.05.2016 09:45 22 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Изгрев 93 (Царевец) 20 9 3 8 56:48 30
6 Севлиево (Севлиево) 20 8 0 12 30:55 24
7 Янтра (Полски Тръмбеш) 20 7 2 11 23:51 23
8 Академик (Свищов) 20 6 2 12 35:55 20
9 Локомотив (Горна Оряховица) 20 6 2 12 34:51 20

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници