Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

"А" ОФГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Ботев (Дебелец) 3:1
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) 4:0
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Чумерна (Елена) 2:1
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:1
09.10.2016 16:00 5 кръг Д Лато (Алеково) 3:1
15.10.2016 16:00 6 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 1:0
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 4:2
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Левски (Лясковец) 1:0
05.11.2016 14:30 9 кръг Д Земеделец-Елит (Козловец) 1:4
02.04.2017 17:00 10 кръг Д Ботев (Дебелец) 2:0
09.04.2017 17:00 11 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1
16.04.2017 17:00 12 кръг Д Чумерна (Елена) 2:1
23.04.2017 17:00 13 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 4:1
30.04.2017 17:00 14 кръг Г Лато (Алеково) 0:0
07.05.2017 18:00 15 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 0:0
14.05.2017 18:00 16 кръг Г Левски 1986 (Стражица) 4:0
21.05.2017 18:00 17 кръг Д Левски (Лясковец) 3:0
27.05.2017 18:00 18 кръг Г Земеделец-Елит (Козловец) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 14 3 1 44:15 45
2 Ресен 2012 (Ресен) 18 12 4 2 45:13 40
3 Лато (Алеково) 18 10 2 6 35:24 32
4 Левски (Лясковец) 18 9 4 5 31:21 31
5 Земеделец-Елит (Козловец) 18 8 2 8 35:30 26

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2016 16:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:7
28.09.2016 16:00 2 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:2
05.10.2016 16:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:4
12.10.2016 16:00 4 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:2
19.10.2016 16:00 5 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
09.11.2016 16:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
02.11.2016 16:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
29.03.2017 15:00 8 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:4
05.04.2017 16:00 9 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:1
12.04.2017 16:00 10 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
19.04.2017 16:00 11 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:3
26.04.2017 16:00 12 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
03.05.2017 16:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
10.05.2017 16:00 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак (Плевен) 14 6 3 5 24:28 21
5 Чардафон 1919 (Габрово) 14 4 3 7 15:25 15
6 Етър ВТ (Велико Търново) 14 4 1 9 22:31 13
7 Първа атомна (Козлодуй) 14 3 1 10 13:33 10
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 14 1 1 12 11:37 4

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.11.2016 09:45 1 кръг Г Спартак (Плевен) 2:3
17.09.2016 09:45 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:3
- 3 кръг
почива
01.10.2016 09:45 4 кръг Д Академик (Свищов) 3:2
08.10.2016 09:45 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 0:3
- 6 кръг
почива
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:5
29.10.2016 09:45 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
05.11.2016 09:45 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:8
- 10 кръг
почива
19.11.2016 09:45 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
25.03.2017 09:45 12 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
01.04.2017 09:45 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
- 14 кръг
почива
13.05.2017 09:45 15 кръг Г Академик (Свищов) 1:1
22.04.2017 09:45 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:2
- 17 кръг
почива
06.05.2017 10:30 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:2
24.05.2017 09:45 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:7
20.05.2017 09:45 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
- 21 кръг
почива
03.06.2017 09:45 22 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Литекс (Ловеч) 16 7 2 7 27:18 23
6 Севлиево (Севлиево) 16 6 1 9 27:41 19
7 Спартак (Плевен) 16 5 2 9 20:40 17
8 Академик (Свищов) 16 3 1 12 18:46 10
9 Янтра (Полски Тръмбеш) 16 1 1 14 10:58 4

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.11.2016 11:30 1 кръг Г Спартак (Плевен) 6:4
17.09.2016 11:30 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Павликени (Павликени) 4:1
01.10.2016 11:30 4 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
08.10.2016 11:30 5 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 4:1
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Трявна (Трявна) 5:1
- 7 кръг
почива
29.10.2016 11:30 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:1
05.11.2016 11:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
- 10 кръг
почива
19.11.2016 11:30 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 3:2
25.03.2017 11:30 12 кръг Д Спартак (Плевен) 3:0
01.04.2017 11:30 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:3
08.04.2017 10:30 14 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
13.05.2017 11:30 15 кръг Г Академик (Свищов) 5:0
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 4:0
29.04.2017 10:30 17 кръг Г Трявна (Трявна) 8:1
- 18 кръг
почива
24.05.2017 11:30 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
20.05.2017 11:30 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
- 21 кръг
почива
03.06.2017 11:30 22 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 18 15 2 1 87:17 47
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 13 0 5 52:24 39
3 Етър ВТ (Велико Търново) 18 12 2 4 41:22 38
4 Павликени (Павликени) 18 10 0 8 64:56 30
5 Янтра Габрово (Габрово) 18 9 2 7 51:54 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници