Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) -:-
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
15.10.2017 16:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
25.02.2018 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
18.03.2018 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
25.03.2018 20 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
01.04.2018 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
08.04.2018 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
15.04.2018 23 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
22.04.2018 24 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
29.04.2018 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
06.05.2018 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
13.05.2018 27 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
20.05.2018 28 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
27.05.2018 29 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
03.06.2018 30 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Мизия 2005 (Кнежа) 2 0 1 1 2:3 1
13 Янтра 1919 (Габрово) 2 0 1 1 2:6 1
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 2 0 0 2 2:5 0
15 Трявна (Трявна) 2 0 0 2 1:4 0
16 Павликени (Павликени) 2 0 0 2 1:12 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
15.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 0:0
19.07.2017 18:00 - Д Академик (Свищов) 1:2
23.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
06.08.2017 18:00 - Г Павликени (Павликени) 2:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници