Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:0
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 3:0
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Павликени (Павликени) 3:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 0:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
15.10.2017 14:00 10 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:3
29.10.2017 14:30 12 кръг Г Вихър (Славяново) 0:3
05.11.2017 14:30 13 кръг Д Кариана (Ерден) 1:5
12.11.2017 14:30 14 кръг Г Ботев (Луковит) 0:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:1
25.02.2018 16 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
04.03.2018 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
11.03.2018 18 кръг Г Академик (Свищов) -:-
18.03.2018 19 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
25.03.2018 20 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
01.04.2018 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
08.04.2018 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
15.04.2018 23 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
22.04.2018 24 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
29.04.2018 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
06.05.2018 26 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
13.05.2018 27 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
20.05.2018 28 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
27.05.2018 29 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
03.06.2018 30 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Павликени (Павликени) 15 4 2 9 13:34 14
13 Ботев (Луковит) 15 4 1 10 17:34 13
14 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 3 2 10 15:25 11
15 Мизия 2005 (Кнежа) 15 2 3 10 11:37 9
16 Янтра 1919 (Габрово) 15 1 2 12 8:47 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
14.09.2017 16:30 - Г Изгрев 93 (Царевец) 5:3
Област Велико Търново / Финал
12.10.2017 - Г Павликени (Павликени) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:0
15.07.2017 18:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 0:0
19.07.2017 18:00 - Д Академик (Свищов) 1:2
23.07.2017 18:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:1
06.08.2017 18:00 - Г Павликени (Павликени) 2:2

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:4
- 2 кръг
почива
27.09.2017 16:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:1
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:1
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:2
01.11.2017 14:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
08.11.2017 14:00 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
- 10 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 13 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 14 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 16 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 17 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Етър ВТ (Велико Търново) 8 4 1 3 21:8 13
5 Изгрев 93 (Царевец) 8 4 1 3 26:16 13
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 8 2 3 3 7:11 9
7 Бдин 1923 (Видин) 8 2 1 5 12:16 7
8 Първа атомна (Козлодуй) 8 1 0 7 8:33 3

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 09:45 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:3
13.09.2017 15:30 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
16.09.2017 10:30 3 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
23.09.2017 09:45 4 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
30.09.2017 09:45 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
07.10.2017 09:45 6 кръг Г Гигант (Белене) 7:1
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 2:0
18.10.2017 15:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 1:1
21.10.2017 09:45 9 кръг Д Академик (Свищов) 1:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
04.11.2017 09:45 12 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
11.11.2017 09:45 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
09.12.2017 10:30 17 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
- 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 24 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 25 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг
почива
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак (Плевен) 12 7 3 2 46:20 24
5 Академик (Свищов) 12 7 3 2 35:12 24
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 12 6 4 2 20:12 22
7 Литекс (Ловеч) 12 7 1 4 39:17 22
8 Янтра 1919 (Габрово) 12 3 3 6 18:22 12

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:30 1 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:7
13.09.2017 14:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
- 3 кръг
почива
23.09.2017 11:30 4 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
30.09.2017 11:30 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 6:2
07.10.2017 11:30 6 кръг Г Гигант (Белене) 6:0
- 7 кръг
почива
18.10.2017 14:00 8 кръг Г Спартак (Плевен) 3:0
21.10.2017 11:30 9 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
28.10.2017 10:30 10 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 7:1
01.11.2017 10:30 11 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:1
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Трявна (Трявна) 6:0
11.11.2017 11:30 13 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 2:2
- 15 кръг
почива
02.12.2017 10:30 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:0
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 19 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 23 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 28 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 29 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 30 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 31 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 32 кръг
почива
- 33 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 13 12 1 0 129:1 37
2 Янтра (Полски Тръмбеш) 13 10 1 2 47:17 31
3 Етър ВТ (Велико Търново) 13 10 1 2 48:12 31
4 Спартак (Плевен) 13 9 0 4 47:24 27
5 Спартак 1919 (Плевен) 13 9 0 4 64:30 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници