Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:3
26.08.2018 18:00 3 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:4
02.09.2018 17:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
09.09.2018 17:00 5 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
23.09.2018 17:00 7 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Ботев (Луковит) 1:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Павликени (Павликени) 1:0
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:3
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Трявна (Трявна) 3:4
24.02.2019 16 кръг Г Академик (Свищов) -:-
03.03.2019 17 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
10.03.2019 18 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
17.03.2019 19 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
24.03.2019 20 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
31.03.2019 21 кръг Д Ком (Берковица) -:-
07.04.2019 22 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
14.04.2019 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
21.04.2019 24 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
28.04.2019 25 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
05.05.2019 26 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
12.05.2019 27 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
19.05.2019 28 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
26.05.2019 29 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
02.06.2019 30 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Павликени (Павликени) 15 5 3 7 19:29 18
12 Трявна (Трявна) 15 4 4 7 16:27 16
13 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 4 2 9 17:32 14
14 Партизан (Червен бряг) 15 2 7 6 13:19 13
15 Локомотив 1927 (Дряново) 15 2 0 13 13:44 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / 1/2 финали
29.08.2018 18:00 - Г Павликени (Павликени) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2018 11:30 - Д Павликени (Павликени) 1:0
22.07.2018 18:00 - Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
25.07.2018 19:00 - Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:1
29.07.2018 18:00 - Д Академик (Свищов) 2:3
02.08.2018 18:00 - Д Янтра Габрово (Габрово) 2:7
04.08.2018 18:00 - Д Севлиево (Севлиево) 2:3

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:2
11.09.2018 17:00 2 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
15.09.2018 10:30 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:4
22.09.2018 09:45 4 кръг Д Павликени (Павликени) 6:2
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
09.10.2018 15:00 7 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:2
- 8 кръг
почива
20.10.2018 09:45 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
27.10.2018 09:45 10 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 2:5
03.11.2018 09:45 11 кръг Д Академик (Свищов) 2:2
- 12 кръг
почива
13.11.2018 15:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
17.11.2018 09:45 14 кръг Г Спартак (Плевен) 1:8
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 17 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 18 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 19 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 25 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Етър ВТ (Велико Търново) 10 5 1 4 24:11 16
7 Павликени (Павликени) 10 3 1 6 19:39 10
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 2 2 6 16:33 8
9 Белица 2017 (Килифарево) 10 2 1 7 11:28 7
10 Академик (Свищов) 10 1 2 7 14:38 5

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2018 15:30 2 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 4:2
- 3 кръг
почива
22.09.2018 11:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 2:4
29.09.2018 10:30 5 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 7:0
06.10.2018 10:30 6 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
- 7 кръг
почива
- 8 кръг
почива
20.10.2018 11:30 9 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:7
27.10.2018 11:30 10 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:2
03.11.2018 11:30 11 кръг Д Академик (Свищов) 0:2
10.11.2018 10:30 12 кръг Г Трявна (Трявна) 1:5
13.11.2018 13:30 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:7
17.11.2018 11:30 14 кръг Г Спартак (Плевен) 2:4
24.11.2018 10:30 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:5
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 25 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 26 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 27 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 28 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Павликени (Павликени) 11 4 1 6 28:34 13
9 Трявна (Трявна) 11 3 3 5 17:28 12
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 2 0 9 17:39 6
11 Академик (Свищов) 11 1 1 9 10:49 4
12 Локомотив 1927 (Дряново) 11 0 1 10 6:52 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници