Янтра (Полски Тръмбеш)

BGSupporters форум

Янтра (Полски Тръмбеш)

"А" ОГ Велико Търново
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 17:00 1 кръг Д Левски 1986 (Стражица) 4:0
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 0:1
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Левски (Лясковец) 7:2
29.09.2019 17:00 4 кръг Г Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0
- 5 кръг
почива
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Недан (Недан) 3:0
20.10.2019 16:00 7 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 1:1
01.12.2019 14:30 8 кръг Д Чумерна (Елена) 6:1
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Лато (Алеково) 0:2
17.11.2019 14:30 10 кръг Д Удар (Бяла черква) 3:1
24.11.2019 14:30 11 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 0:2
22.03.2020 15:00 12 кръг Г Левски 1986 (Стражица) анл.
29.03.2020 15:00 13 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) анл.
05.04.2020 17:00 14 кръг Г Левски (Лясковец) анл.
12.04.2020 17:00 15 кръг Д Лозен 2006 (Сухиндол) анл.
- 16 кръг
почива
26.04.2020 17:00 17 кръг Г Недан (Недан) анл.
03.05.2020 18:00 18 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) анл.
10.05.2020 18:00 19 кръг Г Чумерна (Елена) анл.
17.05.2020 18:00 20 кръг Д Лато (Алеково) анл.
24.05.2020 18:00 21 кръг Г Удар (Бяла черква) анл.
31.05.2020 18:00 22 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Лато (Алеково) 10 6 3 1 23:12 21
3 Ресен 2012 (Ресен) 10 6 1 3 19:7 19
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 10 6 1 3 25:10 19
5 Лозен 2006 (Сухиндол) 10 6 0 4 14:12 18
6 Чумерна (Елена) 10 4 2 4 19:24 14
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.02.2020 14:30 - Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:6

Янтра (Полски Тръмбеш)

ЮСВ: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 16:00 1 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 6:1
25.09.2019 16:00 2 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:0
02.10.2019 15:00 3 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
09.10.2019 15:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
16.10.2019 15:00 5 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:5
23.10.2019 15:00 6 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
30.10.2019 14:30 7 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
01.04.2020 16:00 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) анл.
08.04.2020 16:00 9 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) анл.
15.04.2020 16:00 10 кръг Д Севлиево (Севлиево) анл.
22.04.2020 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) анл.
29.04.2020 16:00 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) анл.
06.05.2020 17:00 13 кръг Г Трявна (Трявна) анл.
13.05.2020 17:00 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 7 7 0 0 65:7 21
2 Етър ВТ (Велико Търново) 7 5 1 1 29:7 16
3 Янтра (Полски Тръмбеш) 7 5 0 2 18:12 15
4 Академик (Свищов) 7 3 2 2 20:12 11
5 Трявна (Трявна) 7 3 1 3 13:14 10

Янтра (Полски Тръмбеш)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2019 15:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:13
- 3 кръг
почива
21.09.2019 10:30 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:8
28.09.2019 10:30 5 кръг Г Трявна (Трявна) 0:2
05.10.2019 10:30 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:10
12.10.2019 10:30 7 кръг Г Павликени (Павликени) 0:4
15.10.2019 15:00 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:7
19.10.2019 10:30 9 кръг Г Академик (Свищов) 0:9
23.11.2019 10:30 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
29.10.2019 15:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:5
26.11.2019 13:30 12 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
09.11.2019 10:30 13 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 2:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
14.03.2020 10:30 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) анл.
- 18 кръг
почива
28.03.2020 10:30 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) анл.
04.04.2020 10:30 20 кръг Д Трявна (Трявна) анл.
11.04.2020 10:30 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
18.04.2020 10:30 22 кръг Д Павликени (Павликени) анл.
25.04.2020 10:30 23 кръг Г Литекс (Ловеч) анл.
28.04.2020 15:00 24 кръг Д Академик (Свищов) анл.
02.05.2020 10:30 25 кръг Г Левски 2007 (Левски) анл.
09.05.2020 10:30 26 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) анл.
12.05.2020 15:00 27 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) анл.
16.05.2020 10:30 28 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) анл.
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Трявна (Трявна) 11 4 0 7 17:36 12
9 Локомотив 1927 (Дряново) 11 4 0 7 28:65 12
10 Янтра (Полски Тръмбеш) 11 3 0 8 8:59 9
11 Левски 2007 (Левски) 11 1 0 10 16:85 3
12 Изгрев 93 (Царевец) 11 0 0 11 11:78 0

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВТ 4 място
2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 14 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 1 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 2 място
2014/2015 А ОФГ ВТ 7 място
2013/2014 А ОФГ ВТ 5 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 2 място
1963/1964 ЗФГ 11 място
1962/1963 ЗФГ 9 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 12.298 49
април 2019 1.636 95
март 2019 5.391 83
ноември 2018 5.255 88
октомври 2018 10.448 59
септември 2018 2.859 91
май 2018 6.206 78
април 2018 5.352 81
март 2018 10.558 55
ноември 2017 1.320 93
октомври 2017 3.247 86
септември 2017 8.300 67
август 2017 3.680 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници