Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
28.08.2015 18:00 3 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
05.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:1 Канал 3
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Академик (Свищов) 0:6
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:1
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Кариана (Ерден) 1:5
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:4
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Вихър (Славяново) 0:0
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:1
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Ботев (Враца) 1:6
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:0
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Ботев (Луковит) 4:0
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:2
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Кариана (Ерден) 1:0
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Гигант (Белене) 4:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
14 Янтра Габрово (Габрово) 30 8 5 17 29:50 29
15 Ботев 2008 (Козлодуй) 30 4 3 23 23:65 15
16 Гигант (Белене) 30 3 2 25 21:92 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Д Трявна (Трявна) 4:2
Област Габрово / Финал
23.09.2015 17:00 - Д Севлиево (Севлиево) 2:2

Янтра Габрово (Габрово)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финал
02.06.2016 17:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 09:45 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
19.09.2015 09:45 2 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:0
26.09.2015 09:45 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:2
05.10.2015 15:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
10.10.2015 09:45 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:4
- 6 кръг
почива
24.10.2015 09:45 7 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
31.10.2015 09:45 8 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 3:2
07.11.2015 09:45 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
14.11.2015 09:45 10 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
21.11.2015 09:45 11 кръг Д Павликени (Павликени) 8:0
19.03.2016 09:45 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:1
26.03.2016 09:45 13 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 3:3
02.04.2016 09:45 14 кръг Д Академик (Свищов) 7:2
11.04.2016 16:30 15 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
16.04.2016 09:45 16 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:4
- 17 кръг
почива
30.04.2016 09:45 18 кръг Г Трявна (Трявна) 3:2
07.05.2016 09:45 19 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:0
14.05.2016 09:45 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
19.05.2016 15:00 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 5:0
28.05.2016 09:45 22 кръг Г Павликени (Павликени) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 20 16 1 3 99:15 49
2 Янтра Габрово (Габрово) 20 14 3 3 59:25 45
3 Етър В.Търново (Велико Търново) 20 15 0 5 74:31 45
4 Чардафон 1919 (Габрово) 20 12 4 4 43:21 40
5 Изгрев 93 (Царевец) 20 9 3 8 56:48 30

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:6
27.10.2015 10:30 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:5

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Враца) 1:0
27.10.2015 14:00 реванш Г Ботев (Враца) 3:1
1/4 финали
05.11.2015 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 1:6
24.11.2015 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 2 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници