Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 0:0
28.08.2015 18:00 3 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:4
05.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:1 Канал 3
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:3
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:1
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Академик (Свищов) 0:6
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 1:2
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:1
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Кариана (Ерден) 1:5
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:4
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Вихър (Славяново) 0:0
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:1
28.02.2016 14:30 16 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
06.03.2016 14:30 17 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:1
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Ботев (Враца) 1:6
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:0
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
17.04.2016 17:00 23 кръг Г Павликени (Павликени) 0:1
24.04.2016 17:00 24 кръг Д Ботев (Луковит) 4:0
29.04.2016 17:00 25 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:2
04.05.2016 18:00 26 кръг Д Кариана (Ерден) 1:0
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Партизан (Червен бряг) 2:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Гигант (Белене) 4:2
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
14 Янтра Габрово (Габрово) 30 8 5 17 29:50 29
15 Ботев 2008 (Козлодуй) 30 4 3 23 23:65 15
16 Гигант (Белене) 30 3 2 25 21:92 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Д Трявна (Трявна) 4:2
Област Габрово / Финал
23.09.2015 17:00 - Д Севлиево (Севлиево) 2:2

Янтра Габрово (Габрово)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финал
02.06.2016 17:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:3
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2015 09:45 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
19.09.2015 09:45 2 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 0:0
26.09.2015 09:45 3 кръг Г Академик (Свищов) 4:2
05.10.2015 15:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
10.10.2015 09:45 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:4
- 6 кръг
почива
24.10.2015 09:45 7 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
31.10.2015 09:45 8 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 3:2
07.11.2015 09:45 9 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
14.11.2015 09:45 10 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
21.11.2015 09:45 11 кръг Д Павликени (Павликени) 8:0
19.03.2016 09:45 12 кръг Д Севлиево (Севлиево) 4:1
26.03.2016 09:45 13 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 3:3
02.04.2016 09:45 14 кръг Д Академик (Свищов) 7:2
11.04.2016 16:30 15 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2
16.04.2016 09:45 16 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 1:4
- 17 кръг
почива
30.04.2016 09:45 18 кръг Г Трявна (Трявна) 3:2
07.05.2016 09:45 19 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:0
14.05.2016 09:45 20 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
19.05.2016 15:00 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 5:0
28.05.2016 09:45 22 кръг Г Павликени (Павликени) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 20 16 1 3 99:15 49
2 Янтра Габрово (Габрово) 20 14 3 3 59:25 45
3 Етър В.Търново (Велико Търново) 20 15 0 5 74:31 45
4 Чардафон 1919 (Габрово) 20 12 4 4 43:21 40
5 Изгрев 93 (Царевец) 20 9 3 8 56:48 30

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:6
27.10.2015 10:30 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:5

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Враца) 1:0
27.10.2015 14:00 реванш Г Ботев (Враца) 3:1
1/4 финали
05.11.2015 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 1:6
24.11.2015 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:12

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници