Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Бързия)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър (Раданово)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Обнова (Обнова)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

Пробив 2015 (Овча могила)

Ракета (Търговище)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Устрем (Крета)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра Габрово (Габрово)

Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:6
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Академик (Свищов) 0:0
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:0
18.09.2016 17:00 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
02.10.2016 16:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 0:2
09.10.2016 16:00 9 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:3
16.10.2016 16:00 10 кръг Д Трявна (Трявна) 2:2
23.10.2016 16:00 11 кръг Г Ком (Берковица) 3:2
30.10.2016 14:30 12 кръг Д Павликени (Павликени) 0:1
04.11.2016 14:30 13 кръг Г Вихър (Славяново) 0:2
11.11.2016 14:30 14 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
20.11.2016 14:30 15 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
- 16 кръг
почива
11.03.2017 14:00 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:8
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:5
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
09.04.2017 17:00 21 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
14.04.2017 17:00 22 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
23.04.2017 17:00 23 кръг Г Кариана (Ерден) 3:11
30.04.2017 17:00 24 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
07.05.2017 18:00 25 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
14.05.2017 18:00 26 кръг Д Ком (Берковица) 8:2
17.05.2017 18:00 27 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
21.05.2017 18:00 28 кръг Д Вихър (Славяново) 0:1
28.05.2017 18:00 29 кръг Г Ювентус (Малчика) 3:0
04.06.2017 18:00 30 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Първа атомна (Козлодуй) 28 10 5 13 43:56 35
9 Павликени (Павликени) 28 10 4 14 42:49 34
10 Янтра Габрово (Габрово) 28 10 4 14 49:61 34
11 Трявна (Трявна) 28 8 7 13 35:50 31
12 Мизия 2005 (Кнежа) 28 7 10 11 38:59 31
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
07.09.2016 17:00 - Д Севлиево (Севлиево) 1:4

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.11.2016 09:45 2 кръг Д Спартак (Плевен) 6:1
24.09.2016 09:45 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
- 4 кръг
почива
08.10.2016 09:45 5 кръг Г Академик (Свищов) 3:1
15.10.2016 09:45 6 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 1:0
- 7 кръг
почива
01.11.2016 10:30 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
05.11.2016 09:45 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 5:0
12.11.2016 09:45 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
19.11.2016 09:45 11 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
- 12 кръг
почива
01.04.2017 09:45 13 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
01.05.2017 09:45 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:0
- 15 кръг
почива
22.04.2017 09:45 16 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
29.04.2017 09:45 17 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:0
- 18 кръг
почива
13.05.2017 10:30 19 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:4
20.05.2017 09:45 20 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:4
27.05.2017 09:45 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
03.06.2017 09:45 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 16 14 0 2 65:10 42
2 Янтра Габрово (Габрово) 16 11 1 4 39:20 34
3 Локомотив (Горна Оряховица) 16 9 4 3 36:18 31
4 Чардафон 1919 (Габрово) 16 8 4 4 19:10 28
5 Литекс (Ловеч) 16 7 2 7 27:18 23

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2016 14:00 1-ви мач Д Берое (Стара Загора) 0:0
18.11.2016 14:00 реванш Г Берое (Стара Загора) 0:5

Янтра Габрово (Габрово)

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 16:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
22.09.2016 16:00 2 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:3
29.09.2016 16:00 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
- 4 кръг
почива
13.10.2016 15:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
20.10.2016 15:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 1:8
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:1
16.11.2016 14:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:8
10.11.2016 14:00 9 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:2
23.03.2017 15:00 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:1
30.03.2017 15:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:5
06.04.2017 16:00 12 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:4
- 13 кръг
почива
20.04.2017 16:00 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
27.04.2017 16:00 15 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
04.05.2017 16:00 16 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 2:2
11.05.2017 16:00 17 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
18.05.2017 16:00 18 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Монтана 1921 (Монтана) 16 8 4 4 32:18 28
6 Спартак (Плевен) 16 7 2 7 31:33 23
7 Бдин 1923 (Видин) 16 5 2 9 17:25 17
8 Янтра 1919 (Габрово) 16 1 1 14 10:97 4
9 Янтра Габрово (Габрово) 16 0 2 14 11:52 2

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
22.11.2016 11:30 2 кръг Д Спартак (Плевен) 4:1
24.09.2016 11:30 3 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:2
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Павликени (Павликени) 1:6
08.10.2016 11:30 5 кръг Г Академик (Свищов) 2:1
15.10.2016 11:30 6 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 3:2
22.10.2016 10:30 7 кръг Г Трявна (Трявна) 3:2
- 8 кръг
почива
05.11.2016 11:30 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 2:9
12.11.2016 11:30 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:5
19.11.2016 11:30 11 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
- 12 кръг
почива
01.04.2017 11:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 5:3
01.05.2017 11:30 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:6
15.04.2017 10:30 15 кръг Г Павликени (Павликени) 3:6
22.04.2017 11:30 16 кръг Д Академик (Свищов) 7:0
29.04.2017 11:30 17 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:1
06.05.2017 10:30 18 кръг Д Трявна (Трявна) 3:2
- 19 кръг
почива
20.05.2017 11:30 20 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
27.05.2017 11:30 21 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
03.06.2017 11:30 22 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Етър ВТ (Велико Търново) 18 12 2 4 41:22 38
4 Павликени (Павликени) 18 10 0 8 64:56 30
5 Янтра Габрово (Габрово) 18 9 2 7 51:54 29
6 Трявна (Трявна) 18 9 1 8 51:48 28
7 Севлиево (Севлиево) 18 9 0 9 60:49 27

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 2 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници