Янтра Габрово (Габрово)

BGSupporters форум

Янтра Габрово (Габрово)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
19.08.2018 18:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
26.08.2018 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 0:5
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 9:1
08.09.2018 17:00 5 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:2
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) 2:2
24.09.2018 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
30.09.2018 11:00 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:1
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:0
10.10.2018 16:00 10 кръг Д Трявна (Трявна) 3:0
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Академик (Свищов) 4:0
21.10.2018 16:00 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:0
28.10.2018 14:30 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 6:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:1
11.11.2018 14:30 15 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
24.02.2019 16 кръг Д Ком (Берковица) -:-
03.03.2019 17 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
10.03.2019 18 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
17.03.2019 19 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
24.03.2019 20 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
31.03.2019 21 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
07.04.2019 22 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
14.04.2019 23 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
21.04.2019 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
28.04.2019 25 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
05.05.2019 26 кръг Д Академик (Свищов) -:-
12.05.2019 27 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
19.05.2019 28 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
26.05.2019 29 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
02.06.2019 30 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 15 12 1 2 36:6 37
2 Янтра Габрово (Габрово) 15 11 2 2 46:18 35
3 Бдин 1923 (Видин) 15 10 2 3 37:14 32
4 Вихър (Славяново) 15 9 3 3 21:13 30
5 Севлиево (Севлиево) 15 7 4 4 23:14 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Габрово / Първи кръг
12.09.2018 17:00 - Д Трявна (Трявна) 3:2
Област Габрово / Финал
18.09.2018 17:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:2
18.07.2018 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 4:1
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Луковит) 5:0
28.07.2018 18:00 - Г Павликени (Павликени) 3:1
02.08.2018 18:00 - Г Янтра (Полски Тръмбеш) 7:2
04.08.2018 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:1

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2018 16:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
26.09.2018 16:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 2:0
03.10.2018 15:00 3 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 6:2
11.10.2018 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
17.10.2018 15:00 5 кръг Г Спартак (Плевен) 0:3
25.10.2018 15:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
31.10.2018 14:30 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:0
07.11.2018 14:30 8 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 6:1
- 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 10 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 7 4 2 1 18:11 14
2 Янтра Габрово (Габрово) 7 4 1 2 14:11 13
3 Локомотив (Горна Оряховица) 7 3 2 2 26:9 11
4 Етър ВТ (Велико Търново) 7 3 1 3 21:20 10
5 Бдин 1923 (Видин) 7 2 3 2 7:8 9

Янтра Габрово (Габрово)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черно море (Варна) 0:8
23.10.2018 14:00 реванш Г Черно море (Варна) 1:9

Янтра Габрово (Габрово)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) 4:0
11.09.2018 17:00 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:1
15.09.2018 09:45 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:7
22.09.2018 09:45 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 1:2
29.09.2018 09:45 5 кръг Д Академик (Свищов) 4:2
- 6 кръг
почива
09.10.2018 16:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
13.10.2018 09:45 8 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
- 9 кръг
почива
27.10.2018 10:30 10 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 5:2
- 11 кръг
почива
10.11.2018 10:30 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:1
13.11.2018 15:00 13 кръг Г Павликени (Павликени) 3:3
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 1919 (Габрово) 10 8 0 2 30:13 24
3 Литекс (Ловеч) 10 7 0 3 27:19 21
4 Янтра Габрово (Габрово) 10 6 1 3 31:20 19
5 Спартак (Плевен) 10 6 0 4 29:17 18
6 Етър ВТ (Велико Търново) 10 5 1 4 24:11 16

Янтра Габрово (Габрово)

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2018 15:30 2 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 2:4
15.09.2018 11:30 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
22.09.2018 11:30 4 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:1
29.09.2018 11:30 5 кръг Д Академик (Свищов) 8:1
06.10.2018 10:30 6 кръг Г Трявна (Трявна) 2:2
09.10.2018 14:30 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:4
13.10.2018 11:30 8 кръг Г Спартак (Плевен) 2:0
20.10.2018 10:30 9 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:1
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
13.11.2018 13:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 4:1
17.11.2018 10:30 14 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 5:2
24.11.2018 10:30 15 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:3
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 18 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 19 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
- 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 24 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 29 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Севлиево (Севлиево) 11 8 1 2 20:5 25
5 Левски 2007 (Левски) 11 6 1 4 37:24 19
6 Янтра Габрово (Габрово) 11 5 2 4 31:22 17
7 Спартак (Плевен) 11 5 0 6 24:36 15
8 Павликени (Павликени) 11 4 1 6 28:34 13

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 10 място
2015/2016 "В" група 14 място
2014/2015 "В" група 7 място
2013/2014 "В" група 13 място
2012/2013 А ОФГ ГБ 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници