Ювентус (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

"А" ОГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Г Устрем (Крета) 3:1
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Левски (Брест) 2:0
15.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Трънчовица) 0:4
- 4 кръг
почива
29.09.2018 14:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 5:0
06.10.2018 16:00 6 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:1
13.10.2018 16:00 7 кръг Д Обнова (Обнова) 1:1
20.10.2018 16:00 8 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
27.10.2018 16:00 9 кръг Д Ботев (Комарево) 2:0
03.11.2018 14:00 10 кръг Г Вихър (Гулянци) 3:3
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Войвода (Драгаш войвода) 4:1
26.04.2019 16:00 12 кръг Д Устрем (Крета) 3:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Левски (Брест) 0:2
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Ботев (Трънчовица) 1:4
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
13.04.2019 17:00 17 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
20.04.2019 17:00 18 кръг Г Обнова (Обнова) 3:0
04.05.2019 18:00 19 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
11.05.2019 18:00 20 кръг Г Ботев (Комарево) 3:0
18.05.2019 18:00 21 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:1
01.06.2019 18:00 22 кръг Г Войвода (Драгаш войвода) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Трънчовица) 18 16 1 1 54:12 49
2 Ювентус (Малчика) 18 11 3 4 38:26 36
3 Войвода (Драгаш войвода) 18 10 1 7 44:30 31
4 Обнова (Обнова) 18 9 2 7 42:31 29
5 Вихър (Гулянци) 18 8 2 8 45:48 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / Втори кръг
26.09.2018 16:00 - Д Партизан (Червен бряг) 1:6

Ювентус (Малчика)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:6
06.10.2018 11:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 0:2
13.10.2018 11:00 3 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:2
- 4 кръг
почива
27.10.2018 11:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 0:3
03.11.2018 10:00 6 кръг Г Венци (Искър) 0:3
10.11.2018 10:00 7 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
30.03.2019 11:00 8 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:2
06.04.2019 11:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
13.04.2019 11:00 10 кръг Д Ситомир (Никопол) 1:0
- 11 кръг
почива
04.05.2019 11:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 0:3
11.05.2019 11:00 13 кръг Д Венци (Искър) 2:1
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Белене) 10 5 0 5 18:22 15
4 Ситомир (Никопол) 10 4 1 5 15:21 13
5 Ювентус (Малчика) 10 3 0 7 6:23 9
6 Вихър (Славяново) 10 1 2 7 10:24 5
- Пордим 2017 (Пордим) - - - - -:- -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 3.742 85
април 2017 3.524 85
март 2017 1.820 91
ноември 2016 1.830 87
октомври 2016 1.397 93
септември 2016 1.564 93
август 2016 3.307 90
май 2016 8.974 53
април 2016 4.209 80
март 2016 4.860 80
ноември 2015 6.953 75
октомври 2015 8.032 62
август 2015 5.472 75
май 2015 4.020 77
април 2015 6.063 65
март 2015 3.841 80
декември 2014 8.346 62
октомври 2014 3.710 84
септември 2014 10.031 53
всички

Интернет страници