Ювентус (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Д Спартак (Койнаре) анл.
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Ботев (Комарево) 1:2
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Единство (Долни Дъбник) 4:2
30.09.2017 17:00 4 кръг Д Гигант (Белене) 2:1
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Левски (Брест) 0:2
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Устрем (Крета) 3:0
21.10.2017 16:00 7 кръг Г Обнова (Обнова) 0:4
28.10.2017 16:00 8 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Ботев (Трънчовица) 1:4
- 10 кръг
почива
06.04.2018 17:00 11 кръг Д Ботев (Комарево) 1:0
31.03.2018 15:00 12 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 1:0
14.04.2018 17:00 13 кръг Г Гигант (Белене) 1:4
21.04.2018 17:00 14 кръг Д Левски (Брест) 3:1
28.04.2018 17:00 15 кръг Г Устрем (Крета) 4:0
05.05.2018 18:00 16 кръг Д Обнова (Обнова) 2:1
12.05.2018 18:00 17 кръг Г Ситомир (Никопол) 1:5
19.05.2018 18:00 18 кръг Д Ботев (Трънчовица) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Обнова (Обнова) 16 11 2 3 46:15 35
3 Ботев (Комарево) 16 11 1 4 32:24 34
4 Ювентус (Малчика) 16 10 0 6 30:26 30
5 Левски (Брест) 16 9 2 5 37:17 29
6 Гигант (Белене) 16 8 2 6 36:26 26

Ювентус (Малчика)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Гунди (Плевен) 2:0
- 4 кръг
почива
21.10.2017 11:00 5 кръг Д Чавдар (Троян) 1:5
28.10.2017 11:00 6 кръг Г Обнова (Обнова) 3:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:0
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:3
18.11.2017 11:00 9 кръг Д Вихър (Гулянци) 1:1
31.03.2018 11:00 10 кръг Д Вихър (Славяново) 0:0
- 11 кръг
почива
14.04.2018 11:00 12 кръг Д Гунди (Плевен) 3:1
- 13 кръг
почива
28.04.2018 11:00 14 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
05.05.2018 11:00 15 кръг Д Обнова (Обнова) 1:2
12.05.2018 11:00 16 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:3
19.05.2018 11:00 17 кръг Д Ситомир (Никопол) 0:3
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Вихър (Гулянци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Гулянци) 13 5 4 4 38:27 19
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 13 5 2 6 31:28 17
6 Ювентус (Малчика) 13 4 3 6 14:22 15
7 Вихър (Славяново) 13 4 2 7 15:29 14
8 Гунди (Плевен) 13 0 0 13 5:68 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 3.742 85
април 2017 3.524 85
март 2017 1.820 91
ноември 2016 1.830 87
октомври 2016 1.397 93
септември 2016 1.564 93
август 2016 3.307 90
май 2016 8.974 53
април 2016 4.209 80
март 2016 4.860 80
ноември 2015 6.953 75
октомври 2015 8.032 62
август 2015 5.472 75
май 2015 4.020 77
април 2015 6.063 65
март 2015 3.841 80
декември 2014 8.346 62
октомври 2014 3.710 84
септември 2014 10.031 53
всички

Интернет страници