Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.08.2015 18:00 1 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:2
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 0:4
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 2:0
13.09.2015 17:00 5 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
16.09.2015 17:00 6 кръг Д Павликени (Павликени) 2:0
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Ботев (Луковит) 2:1
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Кариана (Ерден) 1:2
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Гигант (Белене) 3:0
23.10.2015 16:00 12 кръг Г Вихър (Славяново) 1:1
30.10.2015 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:3
08.11.2015 14:30 14 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
15.11.2015 14:30 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
27.02.2016 14:30 16 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 1:5
05.03.2016 14:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 0:6
13.03.2016 14:30 18 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:1
20.03.2016 14:30 19 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:4
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Академик (Свищов) 0:1
03.04.2016 17:00 21 кръг Г Павликени (Павликени) 1:2
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Ботев (Луковит) 0:2
17.04.2016 17:00 23 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:0
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Кариана (Ерден) 2:5
29.04.2016 17:00 25 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:1
04.05.2016 18:00 26 кръг Г Гигант (Белене) 4:3
08.05.2016 18:00 27 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:4
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Трявна (Трявна) 1:1
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Трявна (Трявна) 30 9 9 12 36:42 36
12 Бдин 1923 (Видин) 30 11 1 18 48:74 34
13 Ювентус (Малчика) 30 9 4 17 32:62 31
14 Янтра Габрово (Габрово) 30 8 5 17 29:50 29
15 Ботев 2008 (Козлодуй) 30 4 3 23 23:65 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
09.09.2015 17:00 - Г Вихър (Славяново) 1:1

Ювентус (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2015 17:00 1 кръг Г Чумерна (Елена) 3:1
18.09.2015 17:00 2 кръг Д Павликени (Павликени) 4:0
25.09.2015 17:00 3 кръг Г Чавдар 2006 (Троян) 2:3
02.10.2015 16:00 4 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
09.10.2015 16:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 6:2
- 6 кръг
почива
23.10.2015 16:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 2:1
30.10.2015 16:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 4:0
06.11.2015 16:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
17.03.2016 10 кръг Д Чумерна (Елена) 3:2
24.03.2016 11 кръг Г Павликени (Павликени) 1:6
31.03.2016 12 кръг Д Чавдар 2006 (Троян) 2:0
07.04.2016 13 кръг Г Академик (Свищов) 3:2
14.04.2016 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:2
- 15 кръг
почива
28.04.2016 16 кръг Г Трявна (Трявна) 2:5
05.05.2016 17 кръг Д Гигант (Белене) 8:3
12.05.2016 18 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1927 (Дряново) 16 11 2 3 57:19 35
2 Ювентус (Малчика) 16 11 0 5 47:40 33
3 Павликени (Павликени) 16 10 0 6 38:26 30
4 Чавдар 2006 (Троян) 16 9 3 4 48:27 30
5 Трявна (Трявна) 16 8 2 6 34:25 26

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 14 място
2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници