Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

"А" ОГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 17:00 1 кръг Г Устрем (Крета) 3:1
08.09.2018 17:00 2 кръг Д Левски (Брест) 2:0
15.09.2018 17:00 3 кръг Г Ботев (Трънчовица) 0:4
- 4 кръг
почива
29.09.2018 14:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 5:0
06.10.2018 16:00 6 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:1
13.10.2018 16:00 7 кръг Д Обнова (Обнова) 1:1
20.10.2018 16:00 8 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
27.10.2018 16:00 9 кръг Д Ботев (Комарево) 2:0
03.11.2018 14:00 10 кръг Г Вихър (Гулянци) 3:3
10.11.2018 14:00 11 кръг Д Войвода (Драгаш войвода) 4:1
26.04.2019 16:00 12 кръг Д Устрем (Крета) 3:0
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Левски (Брест) 0:2
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Ботев (Трънчовица) 1:4
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
13.04.2019 17:00 17 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
20.04.2019 17:00 18 кръг Г Обнова (Обнова) 3:0
04.05.2019 18:00 19 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
11.05.2019 18:00 20 кръг Г Ботев (Комарево) 3:0
18.05.2019 18:00 21 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:1
01.06.2019 18:00 22 кръг Г Войвода (Драгаш войвода) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Трънчовица) 18 16 1 1 54:12 49
2 Ювентус (Малчика) 18 11 3 4 38:26 36
3 Войвода (Драгаш войвода) 18 10 1 7 44:30 31
4 Обнова (Обнова) 18 9 2 7 42:31 29
5 Вихър (Гулянци) 18 8 2 8 45:48 26
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / Втори кръг
26.09.2018 16:00 - Д Партизан (Червен бряг) 1:6

Ювентус (Малчика)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:6
06.10.2018 11:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 0:2
13.10.2018 11:00 3 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:2
- 4 кръг
почива
27.10.2018 11:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 0:3
03.11.2018 10:00 6 кръг Г Венци (Искър) 0:3
10.11.2018 10:00 7 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
30.03.2019 11:00 8 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 0:2
06.04.2019 11:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
13.04.2019 11:00 10 кръг Д Ситомир (Никопол) 1:0
- 11 кръг
почива
04.05.2019 11:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 0:3
11.05.2019 11:00 13 кръг Д Венци (Искър) 2:1
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Белене) 10 5 0 5 18:22 15
4 Ситомир (Никопол) 10 4 1 5 15:21 13
5 Ювентус (Малчика) 10 3 0 7 6:23 9
6 Вихър (Славяново) 10 1 2 7 10:24 5
- Пордим 2017 (Пордим) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници