Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус 95 (Малчика)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2019 18:00 1 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:4
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Ком (Берковица) 1:7
25.08.2019 18:00 3 кръг Д Вихър (Славяново) 1:3
01.09.2019 17:00 4 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:6
08.09.2019 17:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:4
15.09.2019 17:00 6 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:1
22.09.2019 17:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 0:0
28.09.2019 17:00 8 кръг Г Академик (Свищов) 2:7
06.10.2019 16:00 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:2
13.10.2019 16:00 10 кръг Г Павликени (Павликени) 2:4
20.10.2019 16:00 11 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:2
10.11.2019 14:30 12 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:7
31.10.2019 14:30 13 кръг Д Дреновец (Дреновец) 2:2
08.03.2020 15:00 14 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
15.03.2020 15:00 15 кръг Д Ком (Берковица) -:-
22.03.2020 15:00 16 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
29.03.2020 15:00 17 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
05.04.2020 17:00 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
12.04.2020 17:00 19 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
17.04.2020 17:00 20 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Академик (Свищов) -:-
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
17.05.2020 18:00 24 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
31.05.2020 18:00 26 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ком (Берковица) 13 3 4 6 25:26 13
11 Първа атомна (Козлодуй) 13 3 2 8 13:28 11
12 Трявна (Трявна) 13 2 5 6 16:24 11
13 Бдин 1923 (Видин) 13 2 1 10 9:37 7
14 Ювентус 95 (Малчика) 13 0 3 10 14:49 3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
25.09.2019 17:00 - Г Вихър (Славяново) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
13.07.2019 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 0:5

Ювентус 95 (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2019 16:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:8
04.10.2019 15:00 2 кръг Г Гигант (Белене) 0:3
11.10.2019 15:00 3 кръг Д Ботев (Луковит) 3:1
18.10.2019 15:00 4 кръг Г Вихър (Славяново) 0:4
24.10.2019 15:00 5 кръг Д Вихър (Гулянци) 0:5
31.10.2019 14:30 6 кръг Г Спартак (Плевен) 0:7
08.11.2019 14:30 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:6
- 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 9 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 11 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 12 кръг Г Вихър (Гулянци) -:-
- 13 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Гулянци) 7 4 0 3 29:19 12
5 Вихър (Славяново) 7 2 1 4 12:27 7
6 Гигант (Белене) 7 2 1 4 9:31 7
7 Ювентус 95 (Малчика) 7 1 0 6 3:34 3
8 Ботев (Луковит) 7 0 0 7 6:34 0

Ювентус 95 (Малчика)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
05.10.2019 11:00 2 кръг Д Вихър (Славяново) 1:4
отложен 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
19.10.2019 11:00 4 кръг Д Спартак (Койнаре) 4:2
26.10.2019 11:00 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 2:3
02.11.2019 11:00 6 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:0
10.11.2019 11:00 7 кръг Г Гигант (Белене) 1:8
отложен 8 кръг Д Пещера (Галата) -:-
отложен 9 кръг Г Ботев (Луковит) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 12 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 13 кръг Г Спартак (Койнаре) -:-
- 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 15 кръг Г Искър (Чомаковци) -:-
- 16 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 17 кръг Г Пещера (Галата) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Партизан (Червен бряг) 5 4 0 1 16:7 12
3 Вихър (Славяново) 4 2 1 1 7:4 7
4 Ювентус 95 (Малчика) 5 2 0 3 11:17 6
5 Пещера (Галата) 4 2 0 2 8:10 6
6 Искър (Чомаковци) 4 2 0 2 15:5 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПЛ 3 място

Месечна ранглиста

Интернет страници