Заря 2006 (Цар Самуил)

BGSupporters форум

Заря 2006 (Цар Самуил)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 16:30 1 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
15.09.2018 16:30 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4
23.09.2018 16:30 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
30.09.2018 16:30 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
07.10.2018 15:30 5 кръг Д Добруджа (Искра) 1:8
13.10.2018 15:30 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:5
20.10.2018 15:30 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:4
27.10.2018 14:30 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
03.11.2018 14:30 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:3
16.03.2019 15:30 10 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0
23.03.2019 15:30 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:6
- 12 кръг
почива
07.04.2019 16:30 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
14.04.2019 16:30 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
20.04.2019 16:30 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
04.05.2019 17:30 16 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
11.05.2019 17:30 17 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
18.05.2019 17:30 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Айдемир (Айдемир) 10 3 0 7 17:30 9
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 10 2 1 7 8:21 7
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 2 0 8 13:26 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 1 0 9 6:39 3
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) - - - - -:- -

Заря 2006 (Цар Самуил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 15:00 1 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
15.09.2018 15:00 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:7
23.09.2018 15:00 3 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
30.09.2018 15:00 4 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
07.10.2018 14:00 5 кръг Д Добруджа (Искра) 0:5
13.10.2018 14:00 6 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
20.10.2018 14:00 7 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:4
27.10.2018 14:00 8 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:3
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Айдемир (Айдемир) 0:3
16.03.2019 14:00 10 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:5
23.03.2019 14:00 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
- 12 кръг
почива
07.04.2019 15:00 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
14.04.2019 15:00 14 кръг Г Добруджа (Искра) -:-
20.04.2019 15:00 15 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
04.05.2019 16:00 16 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
11.05.2019 16:00 17 кръг Д Добруджа (Ситово) -:-
18.05.2019 16:00 18 кръг Г Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 3 1 5 17:23 10
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 10 3 1 6 13:26 10
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 10 2 0 8 6:45 6
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 10 0 0 10 2:39 0
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 11 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници