Заря 2006 (Цар Самуил)

BGSupporters форум

Заря 2006 (Цар Самуил)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:4
04.09.2016 16:30 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
10.09.2016 16:30 3 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0
17.09.2016 16:30 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3
24.09.2016 16:30 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:2
02.10.2016 15:30 6 кръг Г Добруджа (Искра) 1:10
08.10.2016 15:30 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0
15.10.2016 15:30 8 кръг Г Белица (Белица) 1:4
- 9 кръг
почива
29.10.2016 15:30 10 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) 1:4
11.03.2017 15:30 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:4
19.03.2017 15:30 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2
01.04.2017 15:30 14 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:2
08.04.2017 16:30 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
15.04.2017 16:30 16 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
23.04.2017 16:30 17 кръг Д Добруджа (Искра) 1:3
29.04.2017 16:30 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
06.05.2017 17:30 19 кръг Д Белица (Белица) 2:5
- 20 кръг
почива
20.05.2017 17:30 21 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:5
27.05.2017 17:30 22 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Трансмариска 2013 (Тутракан) 19 8 3 8 28:32 27
8 Левски 96 (Главиница) 19 5 1 13 25:46 16
9 Айдемир (Айдемир) 19 4 3 12 26:42 15
10 Добруджанец 2005 (Алфатар) 19 3 0 16 19:68 9
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 19 1 2 16 12:59 5

Заря 2006 (Цар Самуил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 16:30 1 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:9
04.09.2016 15:00 2 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3
10.09.2016 15:00 3 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) 5:3
17.09.2016 15:00 4 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
24.09.2016 15:00 5 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:7
02.10.2016 14:00 6 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
08.10.2016 14:00 7 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 11:1
15.10.2016 14:00 8 кръг Г Белица (Белица) 1:7
- 9 кръг
почива
29.10.2016 14:00 10 кръг Д Добруджа (Ситово) 2:4
12.11.2016 13:00 11 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
11.03.2017 14:00 12 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:6
19.03.2017 14:00 13 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:1
01.04.2017 14:00 14 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:4
08.04.2017 15:00 15 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:9
15.04.2017 15:00 16 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:7
23.04.2017 15:00 17 кръг Д Добруджа (Искра) 1:1
29.04.2017 15:00 18 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
06.05.2017 16:00 19 кръг Д Белица (Белица) 0:4
- 20 кръг
почива
20.05.2017 16:00 21 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
27.05.2017 16:00 22 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Трансмариска 2013 (Тутракан) 19 8 1 10 59:62 25
8 Добруджа (Искра) 19 8 1 10 40:59 25
9 Заря 2006 (Цар Самуил) 19 3 1 15 27:87 10
10 Ботев 1936 (Професор Иширково) 19 2 0 17 14:88 6
11 Раковски 2005 (Калипетрово) 19 1 0 18 17:135 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници