Заря 2006 (Цар Самуил)

BGSupporters форум

Заря 2006 (Цар Самуил)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Г Добруджа (Искра) 0:8
05.09.2015 16:30 2 кръг Д Спортист (Преславци) 1:1
12.09.2015 16:30 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:1
19.09.2015 16:30 4 кръг Д Белица (Белица) 0:3
26.09.2015 16:30 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:4
03.10.2015 15:30 6 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
10.10.2015 15:30 7 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:6
17.10.2015 15:30 8 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:3
24.10.2015 14:30 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 4:2
- 10 кръг
почива
07.11.2015 14:30 11 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 2:1
14.11.2015 14:00 12 кръг Г Добруджа (Ситово) 4:1
21.11.2015 14:00 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:1
06.03.2016 15:30 14 кръг Д Добруджа (Искра) 1:0
13.03.2016 15:30 15 кръг Г Спортист (Преславци) 0:4
19.03.2016 15:30 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
26.03.2016 15:30 17 кръг Г Белица (Белица) 1:5
02.04.2016 16:30 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
09.04.2016 16:30 19 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:0
16.04.2016 16:30 20 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
23.04.2016 16:30 21 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:8
30.04.2016 16:30 22 кръг Д Айдемир (Айдемир) 2:1
- 23 кръг
почива
14.05.2016 17:30 24 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 1:2
21.05.2016 17:30 25 кръг Д Добруджа (Ситово) 5:2
29.05.2016 17:30 26 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа (Искра) 24 14 3 7 67:25 45
6 Спортист (Преславци) 24 13 5 6 59:47 44
7 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 9 3 12 34:60 30
8 Левски 96 (Главиница) 24 7 8 9 35:40 29
9 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 5 2 17 27:77 17

Заря 2006 (Цар Самуил)

ЮМВ: Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
05.09.2015 15:00 2 кръг Д Спортист (Преславци) 6:4
12.09.2015 15:00 3 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:2
19.09.2015 15:00 4 кръг Д Белица (Белица) 3:3
26.09.2015 15:00 5 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
03.10.2015 14:00 6 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:10
10.10.2015 14:00 7 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
17.10.2015 14:00 8 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:7
24.10.2015 13:00 9 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:2
- 10 кръг
почива
07.11.2015 13:00 11 кръг Д Трансмариска (Тутракан) 3:0
14.11.2015 12:30 12 кръг Г Добруджа (Ситово) 3:5
21.11.2015 12:30 13 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
06.03.2016 14:00 14 кръг Д Добруджа (Искра) 1:2
13.03.2016 14:00 15 кръг Г Спортист (Преславци) 0:4
19.03.2016 14:00 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
26.03.2016 14:00 17 кръг Г Белица (Белица) 0:4
02.04.2016 15:00 18 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:4
09.04.2016 15:00 19 кръг Г Левски 96 (Главиница) 1:9
16.04.2016 15:00 20 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 0:4
23.04.2016 15:00 21 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:8
30.04.2016 15:00 22 кръг Д Айдемир (Айдемир) 1:6
- 23 кръг
почива
14.05.2016 16:00 24 кръг Г Трансмариска (Тутракан) 3:0
21.05.2016 16:00 25 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:5
29.05.2016 16:00 26 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спортист (Преславци) 24 9 2 13 69:58 29
10 Белица (Белица) 24 8 4 12 59:75 28
11 Заря 2006 (Цар Самуил) 24 4 2 18 29:94 14
12 Ботев 1936 (Професор Иширково) 24 3 1 20 26:108 10
13 Трансмариска (Тутракан) 24 0 0 24 7:173 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 8 място
2017/2018 А ОФГ СС 10 място
2016/2017 А ОФГ СС 11 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници