Заря 2006 (Цар Самуил)

BGSupporters форум

Заря 2006 (Цар Самуил)

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:5
16.09.2017 16:30 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1
23.09.2017 16:30 3 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 1:7
30.09.2017 16:30 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 1:8
07.10.2017 15:30 5 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:9
14.10.2017 15:30 6 кръг Д Левски 96 (Главиница) 4:3
22.10.2017 15:30 7 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
28.10.2017 15:30 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:11
04.11.2017 14:30 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:2
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 15 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 3 1 5 20:19 10
7 Спортист (Кайнарджа) 9 2 2 5 13:18 8
8 Айдемир (Айдемир) 9 2 2 5 10:10 8
9 Левски 96 (Главиница) 9 2 1 6 12:28 7
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 1 1 7 12:49 4

Заря 2006 (Цар Самуил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 15:00 1 кръг Г Айдемир (Айдемир) 0:3
16.09.2017 15:00 2 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5
23.09.2017 15:00 3 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:3
30.09.2017 15:00 4 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:8
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:3
14.10.2017 14:00 6 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:12
22.10.2017 14:00 7 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3
04.11.2017 13:00 9 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:7
- 10 кръг Д Айдемир (Айдемир) -:-
- 11 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) -:-
- 12 кръг Д Спортист (Кайнарджа) -:-
- 13 кръг Г Добруджа (Ситово) -:-
- 14 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) -:-
- 15 кръг Г Левски 96 (Главиница) -:-
- 16 кръг Д Добруджа (Искра) -:-
- 17 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) -:-
- 18 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Айдемир (Айдемир) 9 3 1 5 22:21 10
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 2 3 4 13:21 9
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 9 2 1 6 11:23 7
9 Добруджа (Искра) 9 2 0 7 11:27 6
10 Заря 2006 (Цар Самуил) 9 0 0 9 0:47 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 11 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 6 място
2012/2013 А ОФГ СС 8 място
2011/2012 А ОФГ СС 9 място
2010/2011 А ОФГ СС 8 място
2009/2010 А ОФГ СС 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници