Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Железна (Железна)

BGSupporters форум

Железна (Железна)

"Б" ОГ Монтана
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2018 18:30 1 кръг Г Порто (Портитовци) 2:6
02.09.2018 18:00 2 кръг Д Балкан (Говежда) 1:4
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Локомотив (Долно Церовене) 1:4
16.09.2018 17:00 4 кръг Д Спортист (Благово) 1:3
23.09.2018 17:00 5 кръг Г Селияк (Стубел) 1:9
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Липен (Липен) 5:9
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Хайдут 2014 (Ерден) 6:3
14.10.2018 16:00 8 кръг Д Левски (Комощица) 3:7
21.10.2018 16:00 9 кръг Г Динамо (Мадан) 4:3
28.10.2018 14:00 10 кръг Д Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:7
03.11.2018 15:00 11 кръг Г Бенковски (Габровница) 0:1
10.03.2019 15:00 12 кръг Д Порто (Портитовци) 3:1
17.03.2019 12:00 13 кръг Г Балкан (Говежда) 1:4
24.03.2019 15:00 14 кръг Д Локомотив (Долно Церовене) 6:1
31.03.2019 16:00 15 кръг Г Спортист (Благово) 2:6
07.04.2019 16:00 16 кръг Д Селияк (Стубел) 2:5
14.04.2019 16:00 17 кръг Г Липен (Липен) 0:4
21.04.2019 16:30 18 кръг Д Хайдут 2014 (Ерден) 3:3
27.04.2019 16:00 19 кръг Г Левски (Комощица) 6:0
05.05.2019 17:00 20 кръг Д Динамо (Мадан) 9:0
12.05.2019 17:00 21 кръг Г Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:4
19.05.2019 17:00 22 кръг Д Бенковски (Габровница) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Бенковски (Габровница) 22 9 2 11 65:61 29
8 Порто (Портитовци) 22 8 0 14 51:66 24
9 Железна (Железна) 22 7 1 14 64:87 22
10 Хайдут 2014 (Ерден) 22 4 1 17 45:91 13
11 Динамо (Мадан) 22 1 1 20 21:106 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници