Железница (Железница)

BGSupporters форум

Железница (Железница)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 13:1
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Младост 2015 (София) 5:1
15.09.2019 17:00 3 кръг Д Гранит (Владая) 1:4
22.09.2019 17:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
29.09.2019 17:00 5 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
13.10.2019 16:00 7 кръг Д Урвич (Панчарево) 5:2
20.10.2019 18:30 8 кръг Г Академик 1947 (София) 4:5
13.11.2019 14:00 9 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:8
30.11.2019 14:00 10 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:2
09.11.2019 14:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 2:7
17.11.2019 14:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
24.11.2019 14:00 13 кръг Д Спарта (София) 7:0
01.03.2020 16:00 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
08.03.2020 16:00 15 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
15.03.2020 16:00 16 кръг Г Гранит (Владая) анл.
22.03.2020 16:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
29.03.2020 17:00 18 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) анл.
05.04.2020 17:00 19 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) анл.
12.04.2020 17:00 20 кръг Г Урвич (Панчарево) анл.
26.04.2020 17:00 21 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
03.05.2020 18:00 22 кръг Г Витоша II (Бистрица) анл.
10.05.2020 18:00 23 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) анл.
17.05.2020 18:00 24 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) анл.
24.05.2020 18:00 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
31.05.2020 15:30 26 кръг Г Спарта (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша II (Бистрица) 14 11 1 2 66:16 34
4 Обеля сити (кв.Обеля, София) 14 10 0 4 29:20 30
5 Железница (Железница) 14 9 0 5 55:36 27
6 Левски Раковски (София) 14 8 0 6 33:19 24
7 Урвич (Панчарево) 14 7 1 6 43:48 22
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2020 14:00 - Д Драгоман (Драгоман) 2:5

Железница (Железница)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 09:00 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:2
28.09.2019 09:00 2 кръг Д Елит София (София) 4:1
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
12.10.2019 09:00 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 5:3
19.10.2019 09:00 5 кръг Г Младост 2015 (София) 5:2
16.11.2019 09:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 5:1
09.11.2019 09:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Железница (Железница) 7 5 2 0 30:10 17
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 5 0 2 20:12 15
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 13:30 1 кръг Г Национал (София) анл.
29.03.2020 13:30 2 кръг Д Витоша 13 (София) анл.
05.04.2020 12:20 3 кръг Г Спорт за всички (София) анл.
12.04.2020 10:00 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
26.04.2020 13:30 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
03.05.2020 13:30 6 кръг Д Септември (София) анл.
10.05.2020 13:30 7 кръг Г Елит София (София) анл.
17.05.2020 13:30 8 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
24.05.2020 13:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
12 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0
12 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Септември (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 3 място
2017/2018 А ОФГ С 6 място
2016/2017 А ОФГ С 7 място
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 8 място

Интернет страници