Железница (Железница)

BGSupporters форум

Железница (Железница)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Септември II (София) 0:3
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 1:7
27.09.2020 17:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 8:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 6:1
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:2
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Спарта (София) 3:1
15.11.2020 14:00 10 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2
- 12 кръг Г Септември II (София) -:-
- 13 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 15 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 16 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 17 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 20 кръг Д Спарта (София) -:-
- 21 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 22 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Раковски (София) 11 11 0 0 68:9 33
2 Витоша II (Бистрица) 11 9 1 1 68:13 28
3 Железница (Железница) 11 8 0 3 46:20 24
4 Септември II (София) 11 7 0 4 36:27 21
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 11 6 1 4 30:23 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Г Житен (Житен) 3:2
Област София (столица) / 1/2 финали
28.10.2020 15:00 - Д Надежда (Доброславци) 1:0
Област София (столица) / Финал
04.11.2020 15:00 - Д Гранит (Владая) 1:0
Югозападна България / Първи кръг
- -
почива
Югозападна България / 1/2 финали
25.11.2020 14:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2020 14:30 - Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 4:2
02.08.2020 11:00 - Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:2
08.08.2020 14:30 - Д Драгоман (Драгоман) 3:1
15.08.2020 14:30 - Д Козаро (Ботевград) 5:7

Железница (Железница)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 11:10 1 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:5
04.10.2020 11:10 2 кръг Г Лъвчетата (София) 0:3
11.10.2020 10:00 3 кръг Д Талант (София) 0:5
18.10.2020 13:30 4 кръг Д Левски II (София) 1:1
25.10.2020 14:40 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:2
01.11.2020 12:20 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:2
08.11.2020 11:10 7 кръг Г Спартак София (София) 0:2
15.11.2020 12:20 8 кръг Д Н спорт (София) 2:4
22.11.2020 13:30 9 кръг Г Арес (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски II (София) 9 3 3 3 21:13 12
7 Арес (София) 9 3 1 5 15:24 10
8 Атлетико Артен (София) 9 1 3 5 5:21 6
9 Железница (Железница) 9 1 2 6 9:24 5
10 Царско село 2015 (София) 8 1 1 6 13:40 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 3 място
2017/2018 А ОФГ С 6 място
2016/2017 А ОФГ С 7 място
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 6 място
2012/2013 А ОФГ С 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 8 място

Интернет страници