Житен (Житен)

BGSupporters форум

Житен (Житен)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:3
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:3
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Сокол (Негован) 1:4
- 4 кръг
почива
30.09.2018 17:00 5 кръг Д Мрамор (Мрамор) 3:0
07.10.2018 16:00 6 кръг Г Надежда II (Доброславци) 1:4
14.10.2018 16:00 7 кръг Д Локомотив 2016 (София) 1:1
21.10.2018 16:00 8 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 3:4
28.10.2018 14:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 0:0
04.11.2018 14:00 10 кръг Г Изтребител (Иваняне) 2:0
11.11.2018 14:00 11 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:4
18.11.2018 11:30 12 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 0:4
25.11.2018 14:00 13 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 6:4
02.03.2019 16:00 14 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:2
10.03.2019 15:00 15 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 0:0
17.03.2019 16:00 16 кръг Д Сокол (Негован) 3:0
- 17 кръг
почива
31.03.2019 16:00 18 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:3
07.04.2019 17:00 19 кръг Д Надежда II (Доброславци) 1:1
14.04.2019 15:00 20 кръг Г Локомотив 2016 (София) 3:7
21.04.2019 17:00 21 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:1
01.05.2019 18:00 22 кръг Г Левски (Чепинци) 2:5
04.05.2019 18:00 23 кръг Д Изтребител (Иваняне) 3:0
12.05.2019 18:00 24 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:8
19.05.2019 18:00 25 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 4:3
24.05.2019 15:30 26 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (кв.Требич, София) 24 10 3 11 52:45 33
8 Надежда II (Доброславци) 24 9 4 11 43:43 31
9 Житен (Житен) 24 7 4 13 40:62 25
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 24 6 6 12 39:59 24
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 24 7 2 15 37:77 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
20.09.2018 17:00 - Д Гранит (Владая) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2019 13:00 - Д Надежда II (Доброславци) 0:4
27.01.2019 15:00 - Д Драгоман (Драгоман) 2:6

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 5 място
2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници