Житница (Житница)

BGSupporters форум

Житница (Житница)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 18:00 1 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:0
01.09.2019 17:00 2 кръг Д Раковски (Раковски) 3:1
07.09.2019 17:00 3 кръг Г Садово (Садово) 1:1
15.09.2019 17:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
21.09.2019 17:00 5 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:0
28.09.2019 17:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
05.10.2019 16:00 7 кръг Д Вихър (Белозем) 2:3
12.10.2019 16:00 8 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
19.10.2019 16:00 9 кръг Д Марица (Цалапица) 3:0
23.10.2019 16:00 10 кръг Г Марица (Милево) 0:3
07.12.2019 14:30 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
10.11.2019 14:30 12 кръг Г Момино (Момино село) 3:1
16.11.2019 14:30 13 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:0
24.11.2019 14:30 14 кръг Г Калояново (Калояново) 3:1
30.11.2019 14:30 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:2
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Раковски (Раковски) 2:0
отложен 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
отложен 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
отложен 20 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
отложен 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
отложен 22 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
отложен 23 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
17.04.2020 17:00 24 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
25.04.2020 17:00 25 кръг Д Марица (Милево) -:-
03.05.2020 18:00 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
09.05.2020 18:00 27 кръг Д Момино (Момино село) -:-
17.05.2020 18:00 28 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
23.05.2020 18:00 29 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
30.05.2020 18:00 30 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 16 12 3 1 61:14 39
4 Марица (Милево) 17 10 3 4 46:22 33
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28:24 32
6 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 17 8 3 6 31:22 27
7 Вихър (Белозем) 17 8 2 7 40:35 26

Житница (Житница)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
отложен 12 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
отложен 13 кръг Г Труд (Труд) -:-
отложен 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
17.04.2020 10:00 15 кръг Г ФА Спартак (Пловдив) -:-
26.04.2020 11:00 16 кръг Д Шампион (Стара Загора) -:-
03.05.2020 10:00 17 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
09.05.2020 10:00 18 кръг Д Лион (Пловдив) -:-
10.05.2020 10:00 19 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
16.05.2020 10:00 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
17.05.2020 10:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7
9 Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 14:25 6
11 Житница (Житница) - 0 0 0 0:0 0
11 Тракия 2004 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 2 място
2017/2018 А ОФГ ПД 14 място
2016/2017 А ОФГ ПД 14 място
2015/2016 А ОФГ ПД 9 място
2014/2015 А ОФГ ПД 11 място
2012/2013 А ОФГ ПД 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници