Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 17:00 1 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 8:0
23.09.2018 17:00 2 кръг Г Устрем (Тънково) 5:0
30.09.2018 17:00 3 кръг Д Черноморец (Несебър) 3:0
06.10.2018 16:00 4 кръг Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 0:1
- 5 кръг
почива
21.10.2018 16:00 6 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) 13:2
28.10.2018 14:30 7 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
04.11.2018 14:30 8 кръг Д Сокол (Порой) 16:0
11.11.2018 14:30 9 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 15:1
18.11.2018 14:30 10 кръг Д Каблешково 2018 (Каблешково) 3:0
25.11.2018 14:30 11 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) 2:2
10.03.2019 15:30 12 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 5:0
17.03.2019 15:30 13 кръг Д Устрем (Тънково) 6:0
24.03.2019 15:30 14 кръг Г Черноморец (Несебър) 2:3
31.03.2019 17:00 15 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:3
- 16 кръг
почива
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) 6:1
21.04.2019 17:00 18 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0
28.04.2019 17:00 19 кръг Г Сокол (Порой) 3:0
05.05.2019 18:00 20 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
12.05.2019 18:00 21 кръг Г Каблешково 2018 (Каблешково) 3:0
19.05.2019 18:00 22 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 11:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец (Несебър) 20 19 0 1 91:33 57
2 Звезденбург (Бургас) 20 16 2 2 113:14 50
3 Свети Влас (Свети Влас) 20 13 1 6 52:35 40
4 Устрем (Тънково) 20 12 2 6 53:39 38
5 Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) 20 11 3 6 55:37 36
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
Област Бургас / Финал
10.10.2018 16:00 - Д Созопол (Созопол) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:00 - Г Созопол (Созопол) 0:6
01.08.2018 18:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:3

Звезденбург (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 09:30 1 кръг Г Вихър (Айтос) 3:1
- 2 кръг
почива
29.09.2018 09:30 3 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:3
06.10.2018 09:30 4 кръг Г Поморие (Поморие) 0:1
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:11
20.10.2018 09:30 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:15
27.10.2018 09:30 7 кръг Д Несебър (Несебър) 0:5
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:3
10.11.2018 09:30 9 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:6
17.11.2018 09:30 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:10
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Ропотамо (Приморско) 6:0
16.03.2019 09:30 12 кръг Д Вихър (Айтос) 0:2
- 13 кръг
почива
30.03.2019 09:30 14 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
06.04.2019 09:30 15 кръг Д Поморие (Поморие) 1:6
13.04.2019 10:00 16 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:11
20.04.2019 09:30 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
27.04.2019 09:30 18 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
01.05.2019 10:00 19 кръг Д Свети Никола (Бургас) 0:3
04.05.2019 09:30 20 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
11.05.2019 09:30 21 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
18.05.2019 10:00 22 кръг Г Ропотамо (Приморско) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Айтос) 20 8 3 9 52:61 27
8 Свети Никола (Бургас) 20 6 0 14 39:78 18
9 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 20 4 2 14 34:83 14
10 Ропотамо (Приморско) 20 2 0 18 17:124 6
11 Звезденбург (Бургас) 20 2 0 18 15:95 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници