Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
24.11.2019 14:30 1 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
15.09.2019 17:00 2 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 2:0
22.09.2019 17:00 3 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0
29.09.2019 17:00 4 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:0
06.10.2019 16:00 5 кръг Д Липа (Череша) 4:1
13.10.2019 16:00 6 кръг Д Свети Никола (Бургас) 6:2
отложен 7 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
отложен 8 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
03.11.2019 14:30 9 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 6:2
10.11.2019 14:30 10 кръг Д Странджанец (Царево) 5:0
17.11.2019 14:30 11 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 12 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
- 13 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 14 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 15 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
- 16 кръг Г Липа (Череша) -:-
- 17 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 19 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 20 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 21 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 22 кръг Д Камено (Камено) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 7 7 0 0 29:5 21
2 Вихър (Айтос) 6 6 0 0 18:5 18
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 8 6 0 2 16:11 18
4 Свети Никола (Бургас) 9 5 0 4 27:20 15
5 Камено (Камено) 8 5 0 3 24:15 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/4 финали
25.09.2019 16:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
28.09.2019 10:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 1:3
05.10.2019 11:00 3 кръг Г Поморие (Поморие) 1:4
12.10.2019 10:00 4 кръг Д Странджанец (Царево) 13:0
20.10.2019 10:00 5 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:1
- 6 кръг
почива
02.11.2019 12:00 7 кръг Д Вихър (Айтос) анл.
09.11.2019 11:00 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5
16.11.2019 10:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 10 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 14 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Карнобат (Карнобат) 4 3 0 1 8:2 9
5 Несебър (Несебър) 5 2 0 3 5:20 6
6 Звезденбург (Бургас) 5 1 0 4 15:13 3
7 Странджанец (Царево) 5 1 0 4 5:28 3
8 Звездичка (Бургас) 4 0 0 4 6:21 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници