Звездец (Горна Малина)

BGSupporters форум

Звездец (Горна Малина)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:2
15.09.2018 11:30 2 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:0
23.09.2018 11:30 3 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 0:2
29.09.2018 17:00 4 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:0
06.10.2018 11:30 5 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:2
- 6 кръг
почива
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Мирково (Мирково) 5:4
27.10.2018 11:30 8 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) 0:6
03.11.2018 15:00 9 кръг Д Ракитин (Трудовец) 2:1
11.11.2018 11:00 10 кръг Г Спортист (Нови хан) 1:1
17.11.2018 11:00 11 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3
09.03.2019 15:00 12 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:4
16.03.2019 15:00 13 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:3
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
31.03.2019 15:00 15 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
06.04.2019 11:30 16 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 17 кръг
почива
21.04.2019 11:30 18 кръг Г Мирково (Мирково) -:-
04.05.2019 17:00 19 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) -:-
11.05.2019 11:30 20 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
19.05.2019 17:00 21 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
25.05.2019 17:00 22 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Мътивир (Ихтиман) 12 4 1 7 17:32 13
7 Левски 1923 (Елин Пелин) 12 4 1 7 12:24 13
8 Звездец (Горна Малина) 12 3 2 7 11:28 11
9 Пирдоп (Пирдоп) 12 3 1 8 14:25 10
10 Левски 2007 (Долна баня) 12 2 2 8 15:23 8

Звездец (Горна Малина)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Д Спортист (Нови хан) 10:0
24.09.2018 11:30 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:7
30.09.2018 11:30 3 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:5
24.10.2018 11:30 4 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 1:12
13.10.2018 11:30 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:8
21.10.2018 15:00 6 кръг Д Драгоман (Драгоман) 3:1
28.10.2018 11:30 7 кръг Г Белмекен (с.Костенец) 0:7
31.03.2019 11:30 8 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
07.04.2019 11:30 9 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
14.04.2019 11:30 10 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
20.04.2019 11:30 11 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
05.05.2019 11:30 12 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
12.05.2019 11:30 13 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
19.05.2019 11:30 14 кръг Д Белмекен (с.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пирдоп (Пирдоп) 7 4 0 3 23:28 12
5 Белмекен (с.Костенец) 7 3 0 4 24:21 9
6 Звездец (Горна Малина) 7 2 0 5 15:40 6
7 Драгоман (Драгоман) 7 1 0 6 11:53 3
8 Спортист (Нови хан) 7 0 0 7 1:80 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 9 място
2016/2017 А ОФГ СФ 9 място
2015/2016 А ОФГ СФ 9 място
2014/2015 А ОФГ СФ 5 място
2012/2013 А ОФГ СФ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 2 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници