Звездец (Горна Малина)

BGSupporters форум

Звездец (Горна Малина)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 17:00 1 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:10
15.09.2019 17:00 2 кръг Д Левски 2007 (Долна баня) 0:2
22.09.2019 11:30 3 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:5
28.09.2019 11:30 4 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 1:5
06.10.2019 11:30 5 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 2:4
13.10.2019 11:30 6 кръг Г Спортист (Нови хан) 1:12
20.10.2019 16:00 7 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
02.11.2019 11:00 8 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:3
10.11.2019 15:00 9 кръг Д Рилец (Говедарци) 0:6
- 10 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
- 11 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) -:-
- 12 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 14 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 15 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
- 16 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 17 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 18 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пирдоп (Пирдоп) 8 3 0 5 14:35 9
7 Спортист (Нови хан) 7 2 2 3 18:18 8
8 Мътивир (Ихтиман) 8 2 1 5 12:21 7
9 Левски 1923 (Елин Пелин) 8 1 1 6 13:21 4
10 Звездец (Горна Малина) 9 0 0 9 4:50 0

Звездец (Горна Малина)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
21.09.2019 11:00 2 кръг Г Левски 2007 (Долна баня) анл.
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:00 4 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
12.10.2019 11:00 5 кръг Г Ракитин (Трудовец) анл.
20.10.2019 11:00 6 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) анл.
26.10.2019 11:00 7 кръг Г Драгоман (Драгоман) анл.
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски 2007 (Долна баня) 3 3 0 0 17:1 9
4 Пирдоп (Пирдоп) 6 2 1 3 24:32 7
5 Ракитин (Трудовец) 6 1 1 4 11:33 4
6 Драгоман (Драгоман) 5 0 0 5 5:52 0
- Звездец (Горна Малина) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 7 място
2017/2018 А ОФГ СФ 9 място
2016/2017 А ОФГ СФ 9 място
2015/2016 А ОФГ СФ 9 място
2014/2015 А ОФГ СФ 5 място
2012/2013 А ОФГ СФ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 2 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници