Звездец (Горна Малина)

BGSupporters форум

Звездец (Горна Малина)

"А" ОФГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:5
16.09.2017 17:00 2 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 1:4
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 0:9
30.09.2017 11:30 4 кръг Д Мирково (Мирково) 1:0
07.10.2017 16:00 5 кръг Г Спортист (Нови хан) 2:1
14.10.2017 16:00 6 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:4
21.10.2017 16:00 7 кръг Д Правец (Правец) 1:3
28.10.2017 18:00 8 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:7
04.11.2017 15:00 9 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0
06.04.2018 15:00 10 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:4
31.03.2018 11:00 11 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
14.04.2018 16:00 12 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 0:5
21.04.2018 17:00 13 кръг Г Мирково (Мирково) 1:5
29.04.2018 11:30 14 кръг Д Спортист (Нови хан) 1:5
05.05.2018 17:00 15 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:1
12.05.2018 17:00 16 кръг Г Правец (Правец) 0:1
19.05.2018 11:30 17 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 1:6
27.05.2018 11:30 18 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Мътивир (Ихтиман) 18 8 0 10 45:43 24
7 Ракитин (Трудовец) 18 6 3 9 37:43 21
8 Левски 1923 (Елин Пелин) 18 3 5 10 26:47 14
9 Звездец (Горна Малина) 18 3 2 13 16:66 11
10 Мирково (Мирково) 18 2 1 15 14:45 7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 10:00 - Г Академик 1947 (София) 2:4
23.08.2017 18:00 - Г Железница (Железница) 5:5

Звездец (Горна Малина)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:6
30.09.2017 14:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:7
03.10.2017 16:00 3 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:5
15.11.2017 14:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:10
10.10.2017 16:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:6
21.10.2017 13:00 6 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 0:8
24.10.2017 16:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:6
28.10.2017 11:00 8 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:3
31.10.2017 15:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
- 10 кръг
почива
11.11.2017 14:00 11 кръг Д Рилец (Говедарци) 2:5
19.11.2017 14:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
26.11.2017 14:00 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
06.04.2018 12:00 14 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:3
01.04.2018 12:00 15 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:8
09.04.2018 15:00 16 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:9
15.04.2018 12:00 17 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:12
21.04.2018 13:00 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:4
28.04.2018 13:00 19 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:12
05.05.2018 14:00 20 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:6
13.05.2018 14:00 21 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:3
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
03.06.2018 17:00 24 кръг Г Рилец (Говедарци) 2:9
10.06.2018 17:00 25 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
17.06.2018 17:00 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Рилец (Говедарци) 22 8 1 13 46:83 25
10 Спортист 2009 (Своге) 22 4 4 14 35:92 16
11 Ботев 1937 (Ихтиман) 22 2 2 18 24:135 8
12 Звездец (Горна Малина) 22 1 0 21 15:135 3
-- Пирдоп (Пирдоп) 4 0 0 4 1:34 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СФ 9 място
2016/2017 А ОФГ СФ 9 място
2015/2016 А ОФГ СФ 9 място
2014/2015 А ОФГ СФ 5 място
2012/2013 А ОФГ СФ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 2 място
2009/2010 А ОФГ СФ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници