Отбори с визитка

Черноморец Бс (Бургас)

Дунав (Русе)

Пирин (Благоевград)

Бдин 1923 (Видин)

Родопа 1927 (Смолян)

Зенит (Ветрен дол)

Спартак (Плевен)

ФК ЦСКА 1948 (София)

Септември (Симитли)

Миньор 2019 (Бобов дол)

Волов (Шумен)

Свиленград (Свиленград)

Оборище (Панагюрище)

Доростол 2013 (Силистра)

Любимец 2000 (Любимец)

Локомотив (София)

Черноморец (Балчик)

Балкан (Варвара)

Бургас (Бургас)

Белите орли (Плевен)

Бенковски (Пазарджик)

Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Спортист 2009 (Своге)

Созопол (Созопол)

Пирин 1941 (Разлог)

Хебър 1918 (Пазарджик)

Локомотив (Горна Оряховица)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Ком-Миньор (Берковица)

Славия 1913 (София)

Шипченски сокол (Варна)

Академик (Свищов)

Конелиано 2005 (Герман)

Чавдар (Етрополе)

Завод 12 (София)

Велбъжд Кн (Кюстендил)

Локомотив (Стара Загора)

Царско село 2015 (София)

Спартак 1947 (Пловдив)

Банско (Банско)

Миньор (Раднево)

ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора)

Академик (Варна) /1949-69/

Р.спортист 2011 (Самоков)

Янтра 2019 (Габрово)

Локомотив (Мездра)

Левски (София)

Хасково (Хасково)

Черно море (Варна)

Светкавица (Търговище)

Равда (Равда)

Ботев (Пловдив)

Монтана 1921 (Монтана)

Вихрен (Сандански)

Балкан 1929 (Ботевград)

Брестник 1948 (Пловдив)

Академик (София)

Поморие (Поморие)

Севлиево (Севлиево)

Несебър (Несебър)

Етър (Велико Търново)

Сливнишки герой (Сливница)

Ботев (Враца)

Ботев 2013 (Криводол)

Беласица (Петрич)

Пазарджик 2012 (Пазарджик)

Марек 1915 (Дупница)

Локомотив 1926 (Пловдив)

Владислав (Варна)

Спартак 1918 (Варна)

Миньор (Перник)

Лудогорец 1945 (Разград)

Сливен 2000 (Сливен)

Светкавица 1922 (Търговище)

Пирин Бл (Благоевград)

Вихър (кв.Горубляне, София)

Тича (Варна)

Раковски 2011 (Раковски)

Добруджа 1919 (Добрич)

Етър 1924 (Велико Търново)

Витоша (Бистрица)

Локомотив (Русе)

Черноморец (Поморие)

Бенковски (Бяла)

Ботев (Гълъбово)

Калиакра 1923 (Каварна)

Етър (Велико Търново)

ДСО Строител (София)

Верея (Стара Загора)

Нефтохимик 1962 (Бургас)

Черноморец 1919 (Бургас)

Загорец (Нова Загора)

Марица 1921 (Пловдив)

Силистра 2009 (Силистра)

Малеш (Микрево)

Литекс (Ловеч)

Крайни класирания

Отбор М П Р З ГР Т
1 Ореляк 1974 (Лъжница) 12 8 1 3 40:24 25
2 Буйна Места ММ (Мосомище) 12 7 4 1 43:23 25
3 Червено знаме (Кочан) 12 6 2 4 22:18 20
4 Юнак 2015 (Баня) 12 5 2 5 21:27 17
5 Краище 2018 (Краище) 12 4 2 6 29:28 14
6 Корница (Корница) 12 4 1 7 22:30 13
7 Садово (Садово) 12 2 0 10 10:37 6
горе