Арсенал (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2019 15:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:1
03.10.2019 15:00 2 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 1:0
10.10.2019 15:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
17.10.2019 15:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 6:0
10.11.2019 15:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
31.10.2019 15:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
07.11.2019 15:00 7 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 0:0
14.11.2019 15:00 8 кръг Г Миньор (Раднево) 3:1
21.11.2019 15:00 9 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:0
28.11.2019 15:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
12.03.2020 15:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
19.03.2020 15:00 12 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) анл.
26.03.2020 15:00 13 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
02.04.2020 15:00 14 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
09.04.2020 15:00 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
16.04.2020 15:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
23.04.2020 15:00 17 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) анл.
30.04.2020 15:00 18 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
07.05.2020 15:00 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) анл.
14.05.2020 15:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 9 9 0 0 33:6 27
2 Арсенал (Казанлък) 9 7 1 1 24:5 22
3 ПССГ Чирпан (Чирпан) 10 4 2 4 15:22 14
4 Загорец (Нова Загора) 10 2 3 5 18:26 9
5 Миньор (Раднево) 10 2 1 7 21:30 7

Арсенал (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
29.09.2019 10:30 2 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:0
06.10.2019 10:30 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
13.10.2019 10:30 4 кръг Д Респект (Хасково) 2:1
20.10.2019 10:30 5 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
- 6 кръг
почива
03.11.2019 10:30 7 кръг Г Ботев (Гълъбово) 6:0
10.11.2019 10:30 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
17.11.2019 10:30 9 кръг Г Респект (Хасково) 2:0
24.11.2019 10:30 10 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) анл.
- 11 кръг
почива
22.03.2020 11:00 12 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
29.03.2020 11:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
05.04.2020 11:00 14 кръг Д Респект (Хасково) анл.
12.04.2020 11:00 15 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) анл.
- 16 кръг
почива
03.05.2020 11:00 17 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
10.05.2020 11:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
17.05.2020 11:00 19 кръг Г Респект (Хасково) анл.
24.05.2020 11:00 20 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Димитровград 1947 (Димитровград) 8 5 1 2 24:14 16
2 Арсенал (Казанлък) 6 5 0 1 16:4 15
3 Респект (Хасково) 8 4 0 4 17:14 12
4 Хеброс 1921 (Харманли) 6 2 1 3 14:14 7
5 Ботев (Гълъбово) 8 1 0 7 4:29 3

Арсенал (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:6
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Арена (Ямбол) 0:2
05.10.2019 12:00 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:4
12.10.2019 12:00 4 кръг Д Миньор (Раднево) 7:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:2
06.11.2019 12:00 6 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) 3:3
02.11.2019 12:00 7 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:2
09.11.2019 12:00 8 кръг Г Ника (Сливен) 3:2
16.11.2019 12:00 9 кръг Д Респект (Хасково) 1:2
23.11.2019 12:00 10 кръг Г Загорец (Нова Загора) 3:1
30.11.2019 12:00 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) анл.
07.03.2020 11:00 12 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Д Ботев (Гълъбово) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Д Ника (Сливен) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Г Респект (Хасково) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 9 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 10 5 2 3 33:26 17
6 Локомотив (Стара Загора) 10 4 4 2 31:26 16
7 Розова долина (Казанлък) 9 5 1 3 24:15 16

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

1963/1964 ЗФГ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници