Атлетик (кв.Макак, Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:00 1 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:3
- 2 кръг
почива
24.09.2016 10:00 3 кръг Д Девня 2005 (Девня) 1:5
01.10.2016 09:30 4 кръг Г Провадия (Провадия) 8:3
08.10.2016 10:00 5 кръг Д Одесос (Варна) 2:1
15.10.2016 10:00 6 кръг Г Спортист (Михалич) 3:3
22.10.2016 10:00 7 кръг Д Варна (Варна) 5:2
30.10.2016 10:00 8 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0
07.11.2016 10:00 9 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:2
10.11.2016 15:30 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 3:1
19.11.2016 10:00 11 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 4:2
11.03.2017 10:00 12 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:3
- 13 кръг
почива
25.03.2017 10:00 14 кръг Г Девня 2005 (Девня) 3:0
01.04.2017 10:00 15 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
09.04.2017 12:00 16 кръг Г Одесос (Варна) 3:2
15.04.2017 10:00 17 кръг Д Спортист (Михалич) 5:1
22.04.2017 10:00 18 кръг Г Варна (Варна) 3:0
29.04.2017 10:00 19 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:0
06.05.2017 10:00 20 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:5
12.05.2017 17:30 21 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 3:1
20.05.2017 10:00 22 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Девня 2005 (Девня) 20 16 1 3 67:20 49
2 Велики Преслав (Велики Преслав) 20 16 0 4 88:22 48
3 Атлетик (Шумен) 20 14 1 5 65:41 43
4 Белослав 1918 (Белослав) 20 12 1 7 65:31 37
5 Суворово 1 (Суворово) 20 11 3 6 50:33 36

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:8
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Черно море II (Варна) 3:1
- 3 кръг
почива
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
08.10.2016 12:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 7:3
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
23.10.2016 10:30 7 кръг Д Аристон (Русе) 0:1
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Волов (Шумен) 3:1
07.11.2016 12:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:5
14.11.2016 10:30 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
19.11.2016 12:00 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
26.11.2016 10:30 12 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1
03.12.2016 10:30 13 кръг Д ФК Спартак (Варна) 1:1
11.03.2017 12:00 14 кръг Д Черно море (Варна) 0:8
18.03.2017 10:30 15 кръг Д Черно море II (Варна) 1:0
- 16 кръг
почива
01.04.2017 12:00 17 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
07.04.2017 10:30 18 кръг Г Черноморец (Балчик) 12:0
12.04.2017 10:30 19 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 3:2
26.04.2017 10:30 20 кръг Г Аристон (Русе) 1:5
22.04.2017 10:30 21 кръг Д Волов (Шумен) 3:1
28.04.2017 10:30 22 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:5
06.05.2017 10:30 23 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
13.05.2017 10:30 24 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
20.05.2017 10:30 25 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 4:0
25.05.2017 10:30 26 кръг Г ФК Спартак (Варна) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Доростол 2013 (Силистра) 24 14 3 7 48:43 45
6 ФК Спартак (Варна) 24 11 5 8 60:42 38
7 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 24 11 1 12 55:62 34
8 Дунав 2010 (Русе) 24 10 3 11 65:56 33
9 Черно море II (Варна) 24 6 5 13 40:56 23

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници