Атлетик (кв.Макак, Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Юнак (Варна) 0:1
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 5:0
23.09.2017 10:00 3 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
30.09.2017 10:00 4 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 5:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:5
15.10.2017 10:00 6 кръг Д Хитрино (Хитрино) 9:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Г Спортист (Михалич) 4:1
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 13:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:1
19.11.2017 10:00 11 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 2:1
25.11.2017 10:00 12 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 5:1
02.12.2017 10:00 13 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
09.04.2018 14:00 14 кръг Д Юнак (Варна) 3:0
10.03.2018 10:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:3
17.03.2018 10:00 16 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
24.05.2018 15:00 17 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
01.04.2018 10:00 18 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:2
03.04.2018 14:00 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:0
15.04.2018 10:00 20 кръг Д Спортист (Михалич) 9:0
22.04.2018 10:00 21 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 3:0
28.04.2018 10:00 22 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 12:1
05.05.2018 12:30 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:7
13.05.2018 10:00 24 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 1:2
19.05.2018 12:30 25 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:2
26.05.2018 10:00 26 кръг Г Провадия (Провадия) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Тервел) 26 23 0 3 130:23 69
2 Девня 2005 (Девня) 26 18 3 5 89:25 57
3 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 26 18 0 8 97:34 54
4 Одесос 2014 (Варна) 26 15 4 7 72:36 49
5 Белослав 1918 (Белослав) 26 15 4 7 85:35 49

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:30 1 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:3
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 2:7
23.09.2017 14:30 3 кръг Д Локомотив (Русе) 6:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
- 5 кръг
почива
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Олимпик (Варна) 0:4
22.10.2017 10:30 7 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:1
07.12.2017 12:00 8 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:1
01.11.2017 10:30 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:10
04.11.2017 12:30 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
11.11.2017 12:30 11 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 4:2
15.11.2017 14:00 12 кръг Д Черно море II (Варна) 1:4
18.11.2017 10:30 13 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:10
25.11.2017 14:30 14 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 0:2
02.12.2017 10:30 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
10.03.2018 12:30 16 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 2:0
17.03.2018 12:30 17 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:2
24.05.2018 15:00 18 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
31.03.2018 10:30 19 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
- 20 кръг
почива
14.04.2018 14:30 21 кръг Д Олимпик (Варна) 1:6
21.04.2018 10:30 22 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1
28.04.2018 10:30 23 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
05.05.2018 10:30 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
13.05.2018 12:00 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
19.05.2018 10:30 26 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:1
26.05.2018 10:30 27 кръг Г Черно море II (Варна) 0:3
02.06.2018 10:30 28 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
09.06.2018 10:30 29 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 0:2
13.06.2018 10:30 30 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Локомотив (Русе) 28 7 0 21 26:148 21
12 Черноморец (Балчик) 28 6 2 20 34:124 20
13 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 28 6 1 21 27:97 19
14 Аксаково 1948 (Аксаково) 28 4 2 22 27:98 14
15 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 28 3 0 25 17:181 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници