Атлетик (кв.Макак, Шумен)

BGSupporters форум

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Деца: Варна - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 9:1
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 2:2
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 7:0
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 3:0
- 5 кръг
почива
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:9
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:0
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 5:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Хитрино (Хитрино) 12:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 10:0
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Девня 2005 (Девня) 7:1
- 12 кръг
почива
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:3
- 16 кръг
почива
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Провадия (Провадия) 1:5
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Хитрино (Хитрино) 4:3
18.05.2019 10:00 21 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3
24.05.2019 15:00 22 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 18 16 1 1 89:14 49
2 Девня 2005 (Девня) 18 13 2 3 81:39 41
3 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 18 10 2 6 63:39 32
4 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 18 9 2 7 47:45 29
5 Шампиони 2014 (Варна) 18 9 2 7 35:44 29

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 10:30 1 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:1
23.09.2018 10:30 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
30.09.2018 10:30 3 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:1
07.10.2018 10:30 4 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 11:0
12.10.2018 15:00 5 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
21.10.2018 10:00 6 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:0
28.10.2018 10:30 7 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 4:1
17.03.2019 10:30 8 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:1
24.03.2019 10:30 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 6:2
31.03.2019 12:00 10 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 5:0
06.04.2019 10:30 11 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:1
14.04.2019 10:30 12 кръг Д ОФК Варна (Варна) 3:0
21.04.2019 10:30 13 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:0
01.05.2019 10:30 14 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 14 13 0 1 51:11 39
2 Черноморец (Балчик) 14 9 1 4 41:26 28
3 ФК Тича (Варна) 14 7 2 5 24:19 23
4 Камчиец 1945 (Дългопол) 14 7 1 6 42:26 22
5 Тополи 2010 (Тополи) 14 7 1 6 28:23 22

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

ДПГ12: Русе - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:4
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) 3:1
13.10.2018 10:00 3 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) 3:3
13.10.2018 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 1:5
03.11.2018 10:00 5 кръг Д Аристон (Русе) 2:1
03.11.2018 11:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:5
03.11.2018 14:00 7 кръг Д Дунав 2010 II (Русе) 1:3
07.04.2019 10:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
07.04.2019 12:00 9 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 2:0
21.04.2019 10:00 10 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 0:3
21.04.2019 11:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) 4:0
12.05.2019 10:00 12 кръг Г Аристон (Русе) 0:2
12.05.2019 11:00 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:4
12.05.2019 14:00 14 кръг Г Дунав 2010 II (Русе) 1:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дунав 2010 (Русе) 14 6 1 7 31:24 19
5 Локомотив (Русе) 14 4 4 6 27:38 16
6 Атлетик (кв.Макак, Шумен) 14 5 1 8 25:43 16
7 Лудогорец 1945 (Разград) 14 5 1 8 32:40 16
8 Смядово 2018 (Смядово) 14 0 1 13 11:63 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 - -
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници