Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:00 1 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
18.09.2021 17:00 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:9
26.09.2021 17:00 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
03.10.2021 16:00 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2
10.10.2021 16:00 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3
16.10.2021 16:00 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
24.10.2021 16:00 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
27.03.2022 15:30 8 кръг Д Добруджа (Искра) 1:2
02.04.2022 16:30 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:2
09.04.2022 16:30 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
17.04.2022 16:30 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
01.05.2022 17:30 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
07.05.2022 17:30 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:1
14.05.2022 17:30 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 5 4 5 22:18 19
5 Добруджа (Искра) 14 6 1 7 16:25 19
6 Добруджанец 2005 (Алфатар) 14 4 1 9 17:31 13
7 Айдемир (Айдемир) 14 2 3 9 14:35 9
8 Ботев 1936 (Професор Иширково) 14 1 0 13 4:41 3

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 15:30 1 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
18.09.2021 15:30 2 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:7
26.09.2021 15:30 3 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 4:0
03.10.2021 14:30 4 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:3
10.10.2021 14:30 5 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
16.10.2021 14:30 6 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
24.10.2021 14:30 7 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 1:6
27.03.2022 14:00 8 кръг Д Добруджа (Искра) 0:3
02.04.2022 15:00 9 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
09.04.2022 15:00 10 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 1:3
17.04.2022 15:00 11 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0
01.05.2022 16:00 12 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0
07.05.2022 16:00 13 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:6
14.05.2022 16:00 14 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист (Кайнарджа) 14 7 3 4 25:11 24
4 Добруджа (Искра) 14 7 2 5 20:10 23
5 Айдемир (Айдемир) 14 4 0 10 17:43 12
6 Раковски 2005 (Калипетрово) 14 3 1 10 12:36 10
7 Добруджанец 2005 (Алфатар) 14 3 1 10 8:33 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ СС 7 място
2020/2021 А ОФГ СС 9 място
2019/2020 А ОФГ СС 8 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници