Айдемир (Айдемир)

BGSupporters форум

Айдемир (Айдемир)

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 17:00 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:4
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:5
26.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 1:4
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 1:4
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 1:8
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:3
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4
08.11.2020 14:30 9 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:7
20.03.2021 15:30 10 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:10
28.03.2021 15:30 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4
11.04.2021 16:30 12 кръг Г Добруджа (Искра) 0:7
17.04.2021 16:30 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:4
24.04.2021 16:30 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 3:1
- 15 кръг
почива
09.05.2021 17:30 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:4
16.05.2021 17:30 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:6
22.05.2021 17:30 18 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски 96 (Главиница) 16 5 2 9 22:43 17
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 4 1 11 15:39 13
8 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 2 0 14 14:51 6
9 Айдемир (Айдемир) 16 1 0 15 13:78 3
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 -

Айдемир (Айдемир)

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2020 15:00 1 кръг Д Добруджа (Ситово) 0:10
20.09.2020 15:00 2 кръг Г Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:3
26.09.2020 15:00 3 кръг Д Добруджа (Искра) 2:3
03.10.2020 14:00 4 кръг Д Левски 96 (Главиница) 0:1
10.10.2020 14:00 5 кръг Г Заря 2006 (Цар Самуил) 2:2
17.10.2020 14:00 6 кръг Д Трансмариска 2013 (Тутракан) анл.
25.10.2020 13:00 7 кръг Г Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:2
01.11.2020 13:00 8 кръг Д Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1
08.11.2020 13:00 9 кръг Г Спортист (Кайнарджа) 0:9
20.03.2021 14:00 10 кръг Г Добруджа (Ситово) 0:6
28.03.2021 14:00 11 кръг Д Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:2
11.04.2021 15:00 12 кръг Г Добруджа (Искра) 0:3
17.04.2021 15:00 13 кръг Г Левски 96 (Главиница) 0:3
24.04.2021 15:00 14 кръг Д Заря 2006 (Цар Самуил) 0:3
- 15 кръг
почива
09.05.2021 16:00 16 кръг Д Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:6
16.05.2021 16:00 17 кръг Г Раковски 2005 (Калипетрово) 0:6
22.05.2021 16:00 18 кръг Д Спортист (Кайнарджа) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Заря 2006 (Цар Самуил) 16 5 1 10 19:45 16
7 Ботев 1936 (Професор Иширково) 16 5 0 11 24:54 15
8 Раковски 2005 (Калипетрово) 16 4 1 11 18:44 13
9 Айдемир (Айдемир) 16 1 2 13 12:65 5
-- Трансмариска 2013 (Тутракан) 3 0 0 3 0:9 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СС 9 място
2019/2020 А ОФГ СС 8 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 8 място
2016/2017 А ОФГ СС 9 място
2015/2016 А ОФГ СС 10 място
2014/2015 А ОФГ СС 7 място
2013/2014 А ОФГ СС 7 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници