Балкан (Белоградчик)

BGSupporters форум

Балкан (Белоградчик)

"А" ОГ Видин
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Дунав (Дунавци) 3:2
11.09.2020 17:30 2 кръг Д Пластик (Старопатица) 6:0
19.09.2020 17:00 3 кръг Г Партизани (Макреш) 1:1
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Ботев (Грамада) 0:1
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Ружинци (Ружинци) 1:3
10.10.2020 16:00 6 кръг Д Дуло (Видин) 2:0
17.10.2020 16:00 7 кръг Г Кула 04 (Кула) 1:3
24.10.2020 15:00 8 кръг Д Рациария (Арчар) 2:2
31.10.2020 14:30 9 кръг Г Тимок (Брегово) 1:6
13.03.2021 14:30 10 кръг Г Дунав (Дунавци) 0:2
21.03.2021 14:30 11 кръг Г Пластик (Старопатица) 1:3
01.05.2021 17:00 12 кръг Д Партизани (Макреш) 0:5
10.04.2021 17:00 13 кръг Г Ботев (Грамада) 1:4
17.04.2021 17:00 14 кръг Д Ружинци (Ружинци) 1:1
24.04.2021 17:00 15 кръг Г Дуло (Видин) 4:2
08.05.2021 18:00 16 кръг Д Кула 04 (Кула) 1:3
15.05.2021 18:00 17 кръг Г Рациария (Арчар) 0:0
22.05.2021 18:00 18 кръг Д Тимок (Брегово) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кула 04 (Кула) 18 7 2 9 29:27 23
7 Рациария (Арчар) 18 4 6 8 26:39 18
8 Балкан (Белоградчик) 18 4 5 9 27:40 17
9 Пластик (Старопатица) 18 2 3 13 24:56 9
10 Дуло (Видин) 18 1 3 14 8:54 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / 1/2 финали
16.09.2020 17:00 - Д Бдин 1923 (Видин) 0:7

Балкан (Белоградчик)

ЮСВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2020 17:00 1 кръг Д Ботев (Грамада) 3:4
02.10.2020 16:00 2 кръг Д Дреновец (Дреновец) 5:2
09.10.2020 16:00 3 кръг Г Славия (Ново село) 6:1
16.10.2020 16:00 4 кръг Г Ботев (Грамада) 3:6
23.10.2020 16:00 5 кръг Г Дреновец (Дреновец) 3:7
30.10.2020 15:00 6 кръг Д Славия (Ново село) 6:1
20.03.2021 10:30 7 кръг Д Ботев (Грамада) 2:6
26.03.2021 17:00 8 кръг Д Дреновец (Дреновец) 0:4
09.04.2021 17:00 9 кръг Г Славия (Ново село) 6:3
02.04.2021 17:00 10 кръг Г Ботев (Грамада) 1:5
25.04.2021 10:30 11 кръг Г Дреновец (Дреновец) 3:8
09.05.2021 10:30 12 кръг Д Славия (Ново село) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Грамада) 12 9 2 1 49:22 29
2 Дреновец (Дреновец) 12 8 2 2 54:21 26
3 Балкан (Белоградчик) 12 5 0 7 43:48 15
4 Славия (Ново село) 12 0 0 12 15:70 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2013 1.937 82
април 2013 2.184 83
март 2013 9.914 58
ноември 2012 4.010 83
октомври 2012 4.481 81
септември 2012 4.065 85
май 2012 1.699 95
април 2012 3.225 89
март 2012 10.969 58
ноември 2011 3.080 101
октомври 2011 6.910 84
септември 2011 6.570 90
август 2011 2.184 98
май 2011 1.837 101
април 2011 7.610 83
март 2011 9.831 67
ноември 2010 11.007 65
октомври 2010 7.062 95
септември 2010 11.687 65
август 2010 15.840 41
всички

Интернет страници