Ботев 57 СУ (София)

BGSupporters форум

Ботев 57 СУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 12:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:3
16.09.2020 14:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:1
19.09.2020 15:00 4 кръг Д Барокко (София) 5:0
27.09.2020 14:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
04.10.2020 14:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
11.10.2020 14:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
18.10.2020 14:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
28.02.2021 14:00 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) 0:2
01.11.2020 11:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:5
08.11.2020 14:00 11 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
15.11.2020 15:00 12 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:3
22.11.2020 14:00 13 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
07.03.2021 15:00 14 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:2
15.03.2021 16:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
22.04.2021 15:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.03.2021 14:00 17 кръг Г Барокко (София) 5:2
15.04.2021 15:00 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
отложен 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
11.04.2021 11:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
18.04.2021 14:00 21 кръг Г Миньор (Перник) 2:4
25.04.2021 14:00 22 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
29.04.2021 16:00 23 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
09.05.2021 14:00 24 кръг Д Септември (Симитли) -:-
13.05.2021 14:00 25 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
16.05.2021 14:00 26 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихрен (Сандански) 21 9 2 10 46:51 29
7 Кюстендил (Кюстендил) 20 9 2 9 56:54 29
8 Ботев 57 СУ (София) 19 8 1 10 34:39 25
9 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 21 8 1 12 40:48 25
10 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 7 3 10 35:34 24

Ботев 57 СУ (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Д ЦСКА (София) анл.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Д Славия 1913 (София) 0:10
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2020 16:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
30.10.2020 15:00 2 кръг Д Барокко (София) 0:2
12.09.2020 14:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
19.09.2020 17:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
14.10.2020 14:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:1
03.10.2020 16:00 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:0
10.10.2020 17:00 7 кръг Д Конкордия (София) 10:2
18.10.2020 15:00 8 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:6
25.10.2020 16:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 7:3
01.11.2020 15:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:2
07.11.2020 15:00 11 кръг Г Барокко (София) 4:1
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
21.11.2020 14:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
23.02.2021 13:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:1
27.02.2021 16:00 15 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
06.03.2021 16:00 16 кръг Г Конкордия (София) 4:0
отложен 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
14.04.2021 16:00 18 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
29.03.2021 17:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
06.04.2021 17:00 20 кръг Д Барокко (София) 3:0
10.04.2021 17:00 21 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
17.04.2021 13:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:5
21.04.2021 17:00 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
24.04.2021 17:00 24 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
04.05.2021 18:00 25 кръг Д Конкордия (София) -:-
09.05.2021 18:00 26 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
16.05.2021 16:00 27 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 22 22 0 0 117:19 66
2 Балкан 1929 (Ботевград) 21 15 1 5 105:44 46
3 Ботев 57 СУ (София) 21 13 1 7 69:40 40
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 21 11 4 6 77:43 37
5 Ком 98 (Годеч) 22 9 2 11 50:67 29

Ботев 57 СУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
- 1 кръг
почива
10.09.2020 17:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
12.09.2020 16:30 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
22.09.2020 12:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:0
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Вихрен (Сандански) 5:1
10.10.2020 13:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Елит София (София) 2:1
24.10.2020 09:30 9 кръг Г Гранит (Владая) 0:1
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Национал (София) 0:0
06.11.2020 14:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
14.11.2020 15:00 12 кръг Д Септември (Симитли) 4:0
20.11.2020 11:30 13 кръг Г Банско (Банско) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пирин (Благоевград) 12 10 1 1 50:15 31
4 Елит София (София) 12 7 0 5 23:21 21
5 Ботев 57 СУ (София) 12 5 3 4 20:13 18
6 Вихрен (Сандански) 12 5 0 7 17:25 15
7 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 3 5 4 18:17 14
Втора фаза / Зона I
06.03.2021 15:00 1 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
13.03.2021 13:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:0
20.03.2021 13:00 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
27.03.2021 13:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:5
31.03.2021 13:00 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
21.04.2021 14:00 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.04.2021 13:00 7 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:1
17.04.2021 13:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
24.04.2021 17:00 9 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
28.04.2021 16:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
08.05.2021 13:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
12.05.2021 16:00 12 кръг Д Левски (София) -:-
15.05.2021 13:00 13 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Миньор (Перник) 8 3 0 5 21:19 9
8 Левски (София) 5 2 2 1 8:6 8
9 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 10:13 7
10 Вихрен (Сандански) 8 2 0 6 10:24 6
11 Пирин (Благоевград) 7 2 0 5 8:15 6

Ботев 57 СУ (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 10:00 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 6:0
05.09.2020 11:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0
12.09.2020 09:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
19.09.2020 11:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
25.11.2020 12:30 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:1
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
20.11.2020 13:00 10 кръг Д Национал (София) 1:5
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
06.03.2021 11:00 12 кръг Г Металург 1957 (Перник) 7:0
13.03.2021 11:00 13 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
20.03.2021 11:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
27.03.2021 11:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
31.03.2021 11:00 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:0
10.04.2021 11:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
17.04.2021 11:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
25.04.2021 13:00 19 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
28.04.2021 14:00 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
08.05.2021 11:00 21 кръг Г Национал (София) -:-
15.05.2021 11:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 18 14 3 1 44:8 45
3 Марек 1915 (Дупница) 18 12 1 5 41:24 37
4 Ботев 57 СУ (София) 18 10 2 6 41:18 32
5 Левски Раковски (София) 18 7 5 6 30:27 26
6 ФК ЦСКА 1948 (София) 18 7 4 7 31:22 25

Ботев 57 СУ (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2020 09:30 1 кръг Г Олимпиец (София) 7:1
07.09.2020 11:30 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
13.09.2020 11:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:4
20.09.2020 11:30 4 кръг Д Гранит (Владая) 10:1
27.09.2020 11:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
04.10.2020 11:30 6 кръг Д Сердика (София) 2:4
11.10.2020 11:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 1:0
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:0
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Конкордия (София) 4:2
08.11.2020 11:30 11 кръг Д София спорт (София) 2:2
03.03.2021 17:30 12 кръг Г Развитие МФ (София) 3:5
22.11.2020 11:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Д Олимпиец (София) 3:1
07.03.2021 11:00 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
15.03.2021 13:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
20.03.2021 17:30 17 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
28.03.2021 11:00 18 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
05.04.2021 11:00 19 кръг Г Сердика (София) 1:9
11.04.2021 09:00 20 кръг Д Спортист 13 (София) 2:2
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:0
25.04.2021 13:00 22 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
04.05.2021 11:00 23 кръг Д Конкордия (София) -:-
09.05.2021 16:00 24 кръг Г София спорт (София) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 РД Спорт (София) 21 14 4 3 92:24 46
4 София спорт (София) 21 12 5 4 45:26 41
5 Ботев 57 СУ (София) 21 12 5 4 62:37 41
6 Развитие на млади футболисти (София) 19 12 2 5 71:29 38
7 Чавдар (Етрополе) 19 9 3 7 55:23 30

Ботев 57 СУ (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 15:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Д Левски (София) 1:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
20.09.2020 09:30 2 кръг Д Национал (София) 2:3
27.09.2020 09:30 3 кръг Г РД Спорт (София) 1:0
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 8:0
13.10.2020 16:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
18.10.2020 09:30 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:4
25.10.2020 09:30 7 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:1
23.02.2021 15:00 9 кръг Д Септември (София) 1:3
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Левски (София) 0:8
28.02.2021 09:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:11
07.03.2021 09:00 13 кръг Г Национал (София) 1:8
14.03.2021 09:00 14 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
21.03.2021 09:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 7:1
28.03.2021 09:00 16 кръг Г ЦСКА (София) 0:12
11.04.2021 09:00 17 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
18.04.2021 09:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
25.04.2021 09:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Г Септември (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 18 12 0 6 73:26 36
5 Септември (София) 18 11 3 4 48:18 36
6 Ботев 57 СУ (София) 18 8 1 9 47:65 25
7 Локомотив София 1929 (София) 18 8 1 9 44:57 25
8 Витоша 13 (София) 18 8 0 10 58:45 24

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 09:00 1 кръг Г Сердика (София) 1:1
03.10.2020 09:00 2 кръг Д Септември II (София) 1:7
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 2:0
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Барокко (София) 5:1
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
31.10.2020 09:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:2
07.11.2020 09:00 7 кръг Г София спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 37:3 18
3 Септември II (София) 7 5 0 2 32:6 15
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 1 0 6 10:32 3
Втора фаза / Група "В"
отложен 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
10.04.2021 10:30 2 кръг Д Сердика (София) 2:4
17.04.2021 10:30 3 кръг Г Витоша 13 (София) 1:3
- 4 кръг Г Елит София (София) -:-
- 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 8 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 9 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Елит София (София) 2 1 0 1 5:4 3
23 Миньор (Перник) 2 0 1 1 3:5 1
23 ОФК София (София) 2 0 1 1 3:5 1
25 Балкан 1929 (Ботевград) 2 0 0 2 5:7 0
26 Ботев 57 СУ (София) 2 0 0 2 3:7 0

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:11
03.10.2020 13:30 2 кръг Г София спорт (София) 4:1
10.10.2020 12:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
17.10.2020 13:30 4 кръг Г Олимпиец (София) 0:5
24.10.2020 12:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:12
31.10.2020 13:30 6 кръг Г Арес (София) 0:7
07.11.2020 09:00 7 кръг Д Елит София (София) 0:6
14.11.2020 12:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:7
21.11.2020 12:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:21
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
8 РД Спорт (София) 7 3 0 4 18:21 9
9 Ботев 57 СУ (София) 9 1 0 8 7:76 3
10 София спорт (София) 9 0 1 8 6:38 1
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 10:30 1 кръг Д Ултраспорт академия (София) 2:2
- 2 кръг
почива
18.04.2021 10:30 3 кръг Д БАМФ (София) 3:5
- 4 кръг Г София спорт (София) -:-
- 5 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 6 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 7 кръг Г Сердика (София) -:-
- 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 10 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
- 11 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
37 Кюстендил (Кюстендил) 3 1 0 2 13:10 3
38 София спорт (София) 2 1 0 1 3:5 3
39 Ботев 57 СУ (София) 2 0 1 1 5:7 1
40 Олимпиец (София) 2 0 0 2 2:5 0
41 Левски Раковски II (София) 3 0 0 3 1:17 0

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 09:00 1 кръг Г ДАФ (София) 2:4
04.10.2020 09:00 2 кръг Д Развитие МФ (София) 2:2
11.10.2020 09:00 3 кръг Г Вива (София) 2:5
18.10.2020 09:00 4 кръг Д София спорт (София) 1:10
25.10.2020 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 0:5
01.11.2020 09:00 6 кръг Д Арес (София) 1:8
отложен 7 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 8 кръг
почива
22.11.2020 09:00 9 кръг Г БГ 7 (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 20:19 10
6 ДАФ (София) 8 2 2 4 8:12 8
7 Ботев 57 СУ (София) 7 1 1 5 10:34 4
8 БГ 7 (София) 8 1 1 6 11:27 4
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 0 1 7 4:50 1
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) 6:0
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Младост 2015 (София) 10:2
18.04.2021 09:00 3 кръг Г БГ 7 (София) 4:0
- 4 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 6 кръг Д ДАФ (София) -:-
- 7 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 9 кръг Г Барокко (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Ботев 57 СУ (София) 3 3 0 0 20:2 9
30 Барокко (София) 3 2 1 0 14:3 7
31 Спорт за всички (София) 2 2 0 0 8:0 6
32 Металург 1957 (Перник) 3 2 0 1 5:5 6
33 БАМФ (София) 2 1 1 0 8:4 4

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 10:10 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
04.10.2020 12:30 2 кръг Д Вива (София) 2:3
11.10.2020 10:10 3 кръг Г Барокко (София) 2:1
18.10.2020 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:6
25.10.2020 11:20 5 кръг Д Шампион (София) 0:1
01.11.2020 10:10 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:1
08.11.2020 11:20 7 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9
6 Ботев 57 СУ (София) 7 2 1 4 9:21 7
7 Надежда (Доброславци) 7 1 0 6 5:38 3
8 Барокко (София) 7 0 0 7 4:35 0
Втора фаза / Група "В"
14.03.2021 09:00 1 кръг Г Барокко (София) 1:3
11.04.2021 09:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
18.04.2021 09:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:2
- 4 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 5 кръг Г Щурче (София) -:-
- 6 кръг Д Арес (София) -:-
- 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
24 Надежда (Доброславци) 3 2 0 1 6:4 6
25 Барокко (София) 3 1 0 2 3:12 3
26 Ботев 57 СУ (София) 3 1 0 2 4:6 3
27 Левски Раковски (София) 2 0 0 2 2:8 0
28 Царско село 2015 (София) 2 0 0 2 2:9 0

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 11:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 7:0
10.10.2020 10:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
17.10.2020 13:00 4 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
24.10.2020 09:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 3:4
31.10.2020 12:00 6 кръг Д София спорт (София) 2:1
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Н спорт (София) 3:6
14.11.2020 13:00 8 кръг Д Барокко (София) 2:4
21.11.2020 10:00 9 кръг Г ОФК София (София) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 7 4 1 2 34:15 13
5 Н спорт (София) 8 4 1 3 30:26 13
6 Ботев 57 СУ (София) 8 4 0 4 28:25 12
7 Лъвчетата (София) 8 2 0 6 19:44 6
8 Левски Спартак 1962 (София) 8 1 0 7 5:58 3
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 10:00 1 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
10.04.2021 09:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:9
17.04.2021 11:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 3:4
- 4 кръг Г Левски (София) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Г Шампион (София) -:-
- 7 кръг Д София спорт (София) -:-
- 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
- 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 София спорт (София) 1 1 0 0 3:1 3
5 Н спорт (София) 1 1 0 0 5:1 3
6 Ботев 57 СУ (София) 3 1 0 2 8:13 3
7 Витоша 13 (София) 2 0 0 2 5:9 0
8 Шампион (София) 1 0 0 1 1:5 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници