Ботев 57 СУ (София)

BGSupporters форум

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:4
23.09.2018 17:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
27.09.2018 17:00 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
11.10.2018 16:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
14.10.2018 16:00 9 кръг Д Барокко (София) 4:0
20.10.2018 12:30 10 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:3
28.10.2018 14:00 11 кръг Д Септември (София) 3:3
04.11.2018 14:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
10.11.2018 09:30 13 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 10:1
16.11.2018 14:00 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:0
23.11.2018 13:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
03.03.2019 14:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 4:3
10.03.2019 14:00 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
17.03.2019 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 5:1
21.03.2019 14:00 19 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
24.03.2019 14:00 20 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
31.03.2019 14:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
07.04.2019 16:00 22 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
11.04.2019 16:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
14.04.2019 16:00 24 кръг Г Барокко (София) 1:1
21.04.2019 16:00 25 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:4
25.04.2019 16:00 26 кръг Г Септември (София) 3:4
05.05.2019 17:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
13.05.2019 16:00 28 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
19.05.2019 17:00 29 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:1
27.05.2019 16:00 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 30 14 5 11 67:73 47
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 15 2 13 62:50 47
8 Ботев 57 СОУ (София) 30 14 4 12 62:55 46
9 Чавдар (Етрополе) 30 13 6 11 41:40 45
10 Левски Раковски (София) 30 13 4 13 51:56 43

Ботев 57 СОУ (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 12:00 1-ви мач Г Сокол (Марково) 0:4
23.10.2018 14:00 реванш Д Сокол (Марково) 1:1

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
16.09.2018 11:30 2 кръг Д Левски (София) 0:2
23.09.2018 14:30 3 кръг Г Национал (София) 5:4
30.09.2018 11:30 4 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:0
07.10.2018 11:30 5 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
14.10.2018 11:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:1
21.10.2018 11:30 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:4
- 8 кръг
почива
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 7:0
11.11.2018 12:30 10 кръг Г Беласица (Петрич) 3:0
18.11.2018 11:30 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
03.03.2019 11:30 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
09.03.2019 13:00 13 кръг Г Левски (София) 0:6
17.03.2019 11:30 14 кръг Д Национал (София) 0:1
23.03.2019 14:00 15 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:2
31.03.2019 11:30 16 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
07.04.2019 14:00 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
14.04.2019 11:30 18 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:2
- 19 кръг
почива
05.05.2019 11:30 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 8:0
12.05.2019 11:30 21 кръг Д Беласица (Петрич) 3:3
19.05.2019 13:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1929 (София) 20 10 3 7 61:47 33
6 Царско село 2015 (София) 20 10 1 9 62:32 31
7 Ботев 57 СОУ (София) 20 8 3 9 41:34 27
8 Пирин (Благоевград) 20 7 2 11 41:40 23
9 Беласица (Петрич) 20 5 3 12 28:49 18
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 13-то място
22.05.2019 17:00 1-ви мач Д Олимпиец (София) 3:1
30.05.2019 14:30 реванш Г Олимпиец (София) 0:2

Ботев 57 СОУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Г Гранит (Владая) 1:1
08.09.2018 13:30 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
12.09.2018 16:00 3 кръг Г Елит София (София) 3:0
15.09.2018 11:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
22.09.2018 13:30 5 кръг Д Конкордия (София) 0:5
29.09.2018 11:30 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
06.10.2018 13:30 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:4
13.10.2018 09:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 0:4
20.10.2018 13:30 9 кръг Д Барокко (София) 6:0
27.10.2018 13:30 10 кръг Д Гранит (Владая) 3:1
03.11.2018 09:30 11 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
10.11.2018 13:30 12 кръг Д Елит София (София) 1:4
17.11.2018 13:30 13 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:3
21.11.2018 14:00 14 кръг Г Конкордия (София) 4:0
03.03.2019 09:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:4
09.03.2019 13:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:5
16.03.2019 11:30 17 кръг Д Олимпиец (София) 2:2
23.03.2019 11:30 18 кръг Г Барокко (София) 2:1
30.03.2019 09:30 19 кръг Д Олимпиец (София) 1:2
08.04.2019 16:00 20 кръг Г Гранит (Владая) 1:3
13.04.2019 09:30 21 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:3
20.04.2019 11:30 22 кръг Г Барокко (София) 3:1
04.05.2019 13:30 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
11.05.2019 09:30 24 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:7
18.05.2019 18:00 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
24.05.2019 13:30 26 кръг Д Елит София (София) 1:0
01.06.2019 11:30 27 кръг Г Конкордия (София) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Елит София (София) 27 12 3 12 63:58 39
6 Надежда (Доброславци) 27 10 2 15 54:81 32
7 Ботев 57 СОУ (София) 27 8 2 17 43:72 26
8 Конкордия (София) 27 8 2 17 53:99 26
9 Барокко (София) 27 7 3 17 39:75 24

Ботев 57 СОУ (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 11:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
08.09.2018 11:30 2 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:5
- 3 кръг
почива
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:0
21.09.2018 14:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:2
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 4:5
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Септември (София) 3:0
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
10.11.2018 09:15 15 кръг Г Национал (София) 3:2
17.11.2018 11:30 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 14:0
24.11.2018 11:30 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:4
02.03.2019 11:30 18 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
09.03.2019 11:30 19 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:1
- 20 кръг
почива
16.03.2019 11:30 21 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
23.03.2019 11:30 22 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
30.03.2019 11:30 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
03.04.2019 16:00 24 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:4
06.04.2019 11:30 25 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
13.04.2019 11:30 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
17.04.2019 16:00 27 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:6
20.04.2019 11:30 28 кръг Д Витоша 13 (София) 0:1
25.04.2019 14:00 29 кръг Г Септември (София) 3:1
04.05.2019 11:30 30 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
11.05.2019 13:30 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
15.05.2019 17:00 32 кръг Д Национал (София) 5:0
18.05.2019 11:30 33 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 13:1
24.05.2019 11:30 34 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Чавдар (Етрополе) 32 12 9 11 46:46 45
10 ЦСКА 1948 (София) 32 14 3 15 91:56 45
11 Ботев 57 СОУ (София) 32 12 8 12 87:58 44
12 Марек 1915 (Дупница) 32 10 4 18 63:95 34
13 Кюстендил (Кюстендил) 32 9 7 16 63:83 34

Ботев 57 СОУ (София)

Деца: София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 09:30 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
09.09.2018 09:30 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
16.09.2018 09:30 3 кръг Г Олимпиец (София) 4:1
23.09.2018 09:30 4 кръг Д Левски (София) 1:5
30.09.2018 09:30 5 кръг Г София спорт (София) 0:1
07.10.2018 10:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
13.10.2018 14:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
21.10.2018 09:30 8 кръг Г Елит София (София) 0:1
28.10.2018 09:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:7
04.11.2018 09:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
11.11.2018 13:30 11 кръг Д Национал (София) 0:4
18.11.2018 10:00 12 кръг Г Септември (София) 1:3
25.11.2018 09:30 13 кръг Д Левски Раковски (София) 3:2
02.03.2019 15:30 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:4
10.03.2019 09:30 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:4
15.03.2019 12:30 16 кръг Д Олимпиец (София) 1:3
17.04.2019 12:00 17 кръг Г Левски (София) 0:4
31.03.2019 09:30 18 кръг Д София спорт (София) 1:2
07.04.2019 11:30 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
15.04.2019 12:00 20 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
21.04.2019 09:30 21 кръг Д Елит София (София) 0:2
24.04.2019 15:00 22 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
12.05.2019 14:00 23 кръг Д Витоша 13 (София) 0:2
19.05.2019 12:00 24 кръг Г Национал (София) 0:8
28.05.2019 16:00 25 кръг Д Септември (София) 3:1
02.06.2019 09:30 26 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Елит София (София) 26 7 2 17 21:55 23
11 Чавдар (Етрополе) 26 6 2 18 18:93 20
12 Олимпиец (София) 26 5 1 20 34:116 16
13 Ботев 57 СОУ (София) 26 4 1 21 21:84 13
14 Левски Раковски (София) 26 3 3 20 23:70 12

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 10:30 1 кръг Д Септември (София) 0:4
22.09.2018 10:30 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
29.09.2018 10:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:0
- 4 кръг
почива
13.10.2018 12:00 5 кръг Д Национал (София) 1:4
20.10.2018 12:00 6 кръг Г Олимпиец (София) 3:0
27.10.2018 12:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
03.11.2018 15:00 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:2
10.11.2018 09:00 9 кръг Д Левски (София) 0:12
17.11.2018 15:00 10 кръг Д София спорт (София) 2:1
24.11.2018 10:30 11 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Метал 2002 (Перник) 10 7 1 2 34:9 22
5 Витоша 13 (София) 10 6 0 4 35:9 18
6 Ботев 57 СОУ (София) 10 5 0 5 16:29 15
7 ЦСКА 1948 (София) 10 4 0 6 21:34 12
8 Царско село 2015 (София) 10 3 0 7 8:23 9
Втора фаза / Група "А"
09.03.2019 10:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
16.03.2019 15:00 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
- 3 кръг
почива
30.03.2019 10:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) 0:4
13.04.2019 10:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
20.04.2019 13:30 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:2
04.05.2019 09:00 7 кръг Д Левски (София) 0:6
11.05.2019 15:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:3
29.05.2019 12:00 9 кръг Г Септември (София) 0:6
24.05.2019 10:30 10 кръг Д Национал (София) 0:2
01.06.2019 10:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски (София) 10 2 5 3 14:14 11
8 Славия 1913 (София) 10 3 1 6 11:20 10
9 Кюстендил (Кюстендил) 10 2 1 7 10:19 7
10 Ботев 57 СОУ (София) 10 1 2 7 6:27 5
11 Марек 1915 (Дупница) 10 1 0 9 7:44 3

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
15.09.2018 15:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:7
22.09.2018 10:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
29.09.2018 13:30 3 кръг Д Младост 2015 (София) 4:0
06.10.2018 12:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 0:2
13.10.2018 15:00 5 кръг Д Септември (София) 3:0
20.10.2018 09:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:4
27.10.2018 10:30 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 3:0
03.11.2018 10:30 8 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лъвчетата (София) 9 5 0 4 9:16 15
6 Локомотив 1929 (София) 9 4 1 4 15:19 13
7 Ботев 57 СОУ (София) 9 4 0 5 14:17 12
8 Миньор (Перник) 9 3 0 6 11:17 9
9 Младост 2015 (София) 9 1 0 8 3:34 3
Втора фаза / Група "Б"
17.03.2019 15:00 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 7:0
24.03.2019 15:00 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 9:0
31.03.2019 15:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 10:0
14.04.2019 13:30 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:1
21.04.2019 15:00 5 кръг Д Локомотив 1929 (София) 4:0
05.05.2019 15:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
12.05.2019 13:30 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:2
19.05.2019 15:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 4:1
27.05.2019 09:00 9 кръг Д Младост 2015 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев 57 СОУ (София) 9 8 1 0 46:5 25
12 Олимпия ФК (София) 9 7 2 0 36:8 23
13 Марек 1915 (Дупница) 9 6 2 1 33:19 20
14 Локомотив 1929 (София) 9 6 1 2 30:13 19
15 Кюстендил (Кюстендил) 9 3 2 4 18:31 11

Ботев 57 СОУ (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
16.09.2018 09:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 1:3
23.09.2018 13:40 2 кръг Д ДАФ (София) 3:2
30.09.2018 11:20 3 кръг Г Сердика (София) 0:3
07.10.2018 09:00 4 кръг Д Олимпиец (София) 1:11
14.10.2018 12:30 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:0
21.10.2018 10:10 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5
28.10.2018 12:30 7 кръг Г Н спорт (София) 0:9
04.11.2018 13:40 8 кръг Д Арес (София) 0:3
11.11.2018 12:30 9 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:4
18.11.2018 10:10 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:6
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Металург 1957 (Перник) 10 4 2 4 18:17 14
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 3 0 7 18:46 9
9 Спортист 13 (София) 10 2 0 8 14:52 6
10 Ботев 57 СОУ (София) 10 1 1 8 7:46 4
11 ДАФ (София) 10 0 0 10 8:53 0
Втора фаза / Група "В"
10.03.2019 09:00 1 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 1:1
17.03.2019 10:10 2 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 7:0
24.03.2019 09:00 3 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
31.03.2019 09:00 4 кръг Д Сердика (София) 3:1
07.04.2019 09:00 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
14.04.2019 09:00 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:2
21.04.2019 09:00 7 кръг Г София 2010 (София) 7:1
05.05.2019 11:20 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:2
12.05.2019 09:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) 6:1
- 10 кръг
почива
29.05.2019 12:20 11 кръг Г ДАФ (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
29 Металург 1957 (Перник) 10 9 1 0 34:4 28
30 Сердика (София) 10 7 1 2 34:7 22
31 Ботев 57 СОУ (София) 10 6 2 2 33:13 20
32 Банкя 2009 (Банкя) 10 6 1 3 23:11 19
33 Спартак 2015 (София) 10 5 2 3 20:12 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници