Ботев 57 СУ (София)

BGSupporters форум

Ботев 57 СУ (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 8:0
19.09.2021 17:00 4 кръг Г Железница (Железница) 1:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Д София спорт (София) 2:2
03.10.2021 16:00 6 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
17.10.2021 16:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:3
24.10.2021 16:00 9 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
31.10.2021 16:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Академик 1947 (София) 4:3
21.11.2021 14:00 13 кръг Д Спарта (София) -:-
- 14 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 15 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 16 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 17 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 18 кръг Г София спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 20 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 25 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 26 кръг Г Спарта (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 10 8 0 2 43:11 24
6 Обеля (кв.Обеля, София) 10 6 0 4 32:14 18
7 Ботев 57 СУ (София) 9 3 3 3 21:19 12
8 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 3 3 4 15:28 12
9 София спорт (София) 10 3 2 5 27:35 11

Ботев 57 СУ (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2021 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
05.09.2021 16:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:3
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 0:4
23.09.2021 14:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
26.09.2021 14:00 6 кръг Г Барокко (София) 0:4
03.10.2021 17:00 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:5
10.10.2021 11:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
17.10.2021 14:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:4
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
07.11.2021 14:00 12 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
14.11.2021 14:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
21.11.2021 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
28.11.2021 11:00 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 18 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д Барокко (София) -:-
- 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 23 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 27 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 29 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 30 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кюстендил (Кюстендил) 9 4 1 4 22:17 13
10 Септември (Симитли) 8 4 0 4 12:16 12
11 Ботев 57 СУ (София) 10 3 1 6 11:24 10
12 Беласица (Петрич) 9 2 2 5 13:20 8
13 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 2 2 6 8:16 8

Ботев 57 СУ (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 15:00 1 кръг Д Малеш (Микрево) 2:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5
20.10.2021 13:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 5:0
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
26.09.2021 15:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
02.10.2021 16:00 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
09.10.2021 11:00 7 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
16.10.2021 11:00 8 кръг Д Левски (София) 0:4
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Национал (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Септември (Симитли) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Левски (София) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 25 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (Симитли) 9 3 2 4 6:22 11
8 Локомотив София 1929 (София) 9 3 2 4 12:17 11
9 Ботев 57 СУ (София) 9 3 1 5 13:20 10
10 Национал (София) 8 2 2 4 16:12 8
11 Пирин 2001 (Благоевград) 8 2 1 5 5:14 7

Ботев 57 СУ (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 14:00 - Д Левски (София) 0:5
ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 11:00 1 кръг Д Левски (Чепинци) 0:2
05.09.2021 11:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
12.09.2021 11:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
19.09.2021 11:00 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
26.09.2021 11:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
03.10.2021 11:00 6 кръг Д Септември (София) 0:6
10.10.2021 12:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
21.10.2021 13:00 8 кръг Д Ферион (София) 5:0
отложен 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
31.10.2021 11:00 10 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Ферион (София) -:-
- 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 22 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Септември (София) -:-
- 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 26 кръг Д Ферион (София) -:-
- 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Чепинци) 8 3 0 5 12:23 9
7 Надежда (Доброславци) 9 3 0 6 11:27 9
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 11:21 8
9 Ботев 57 СУ (София) 8 2 2 4 10:19 8
10 Ферион (София) 9 2 0 7 7:27 6

Ботев 57 СУ (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.10.2021 13:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:1
04.09.2021 13:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
26.09.2021 13:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
09.10.2021 13:00 7 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2
16.10.2021 13:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 8:0
23.10.2021 13:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Миньор (Перник) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 22 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Пирин (Благоевград) 9 6 1 2 34:15 19
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 8 6 0 2 25:8 18
5 Ботев 57 СУ (София) 9 5 1 3 26:12 16
6 Велбъжд (Кюстендил) 8 4 1 3 14:16 13
7 Беласица (Петрич) 8 4 0 4 15:24 12

Ботев 57 СУ (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 09:00 1 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:3
04.09.2021 09:00 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 8:3
- 3 кръг
почива
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Развитие МФ (София) 3:0
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 0:7
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 5:0
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:7
отложен 8 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:6
23.10.2021 09:00 10 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Д Сердика (София) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Г Барокко (София) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Д ОФК София (София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
- 16 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 17 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 20 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 21 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 24 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 25 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 26 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 27 кръг Г Сердика (София) -:-
- 28 кръг Д Барокко (София) -:-
- 29 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Банкя 2009 (Банкя) 8 5 2 1 34:16 17
4 Надежда (Доброславци) 9 5 0 4 20:14 15
5 Ботев 57 СУ (София) 8 4 1 3 25:27 13
6 Сердика (София) 7 4 0 3 20:16 12
7 ОФК София (София) 8 4 0 4 16:16 12

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
- 1 кръг
почива
отложен 2 кръг Г Арес (София) -:-
09.10.2021 09:00 3 кръг Д Септември II (София) 0:3
16.10.2021 15:00 4 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:8
23.10.2021 13:30 5 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:5
30.10.2021 12:00 6 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
06.11.2021 13:30 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
15.11.2021 12:00 8 кръг Д РД Спорт (София) -:-
22.11.2021 15:00 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
27.11.2021 10:30 10 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
04.12.2021 10:30 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Рилски спортист (Самоков) 4 2 0 2 11:6 6
8 Септември II (София) 5 1 0 4 5:14 3
9 Ботев 57 СУ (София) 3 0 0 3 0:16 0
9 Обеля (кв.Обеля, София) 4 0 0 4 0:16 0
11 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3 0 0 3 1:29 0

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
- 1 кръг
почива
03.10.2021 12:00 2 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:0
10.10.2021 09:00 3 кръг Д Талант (София) 1:0
17.10.2021 12:00 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
24.10.2021 13:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
- 6 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 7 кръг Г София спорт (София) -:-
- 8 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 9 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша 13 (София) 4 3 1 0 14:3 10
3 Атлетико Артен (София) 5 3 1 1 7:5 10
4 Ботев 57 СУ (София) 4 2 1 1 5:2 7
5 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 9:10 6
6 Талант (София) 5 1 0 4 7:7 3

Ботев 57 СУ II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 14:00 1 кръг Д ДАФ (София) 1:0
02.10.2021 12:30 2 кръг Г Младост 2015 (София) 2:1
09.10.2021 09:30 3 кръг Д Сердика (София) 1:6
16.10.2021 12:30 4 кръг Д Бенковски (София) 0:0
23.10.2021 15:30 5 кръг Г Щурче (София) 0:3
- 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 7 кръг Г Шампион (София) -:-
- 8 кръг Д Барокко (София) -:-
- 9 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бенковски (София) 5 2 2 1 10:12 8
4 Шампион (София) 5 2 1 2 11:14 7
5 Ботев 57 СУ II (София) 5 2 1 2 4:10 7
6 Ай ма3кс (София) 4 1 2 1 7:17 5
7 Барокко (София) 4 1 1 2 7:8 4

Ботев 57 СУ (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 10:10 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:6
02.10.2021 12:30 2 кръг Д Септември (София) 4:1
09.10.2021 11:20 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
16.10.2021 10:10 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
23.10.2021 13:40 5 кръг Г Витоша 13 (София) 5:6
- 6 кръг Д София спорт (София) -:-
- 7 кръг Г Национал (София) -:-
- 8 кръг Г Щурче (София) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Левски (София) -:-
- 11 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша 13 (София) 4 1 2 1 10:14 5
8 Локомотив София 1929 (София) 3 1 1 1 4:4 4
9 Ботев 57 СУ (София) 5 1 0 4 11:24 3
10 Щурче (София) 5 0 1 4 4:17 1
11 Септември (София) 3 0 0 3 1:21 0

Ботев 57 СУ II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2021 09:10 1 кръг Д ЦСКА III (София) 1:9
03.10.2021 10:20 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
10.10.2021 11:30 3 кръг Г Шампион (София) 2:4
17.10.2021 11:30 4 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
24.10.2021 11:30 5 кръг Г Сердика (София) 3:5
31.10.2021 10:20 6 кръг Д Ай ма3кс (София) анл.
07.11.2021 10:20 7 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шампион (София) 4 2 0 2 7:12 6
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 0 3 11:20 6
6 Ботев 57 СУ II (София) 5 1 0 4 9:22 3
7 Развитие на млади футболисти (София) 4 0 0 4 1:20 0
- Ай ма3кс (София) 1 0 0 1 1:10 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници