Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
21.08.2022 18:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
28.08.2022 17:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 5:0
03.09.2022 17:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 5:0
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:0
16.09.2022 17:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
24.09.2022 17:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:0
28.09.2022 17:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
04.10.2022 16:00 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:0
08.10.2022 16:00 11 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
15.10.2022 16:00 12 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 5:0
22.10.2022 16:00 13 кръг Г Сокол (Марково) 3:2
26.10.2022 16:00 14 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
30.10.2022 14:30 15 кръг Г Саяна (Хасково) 2:2
05.11.2022 14:30 16 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:3
12.11.2022 14:30 17 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
19.11.2022 14:30 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
26.11.2022 14:30 19 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:0
- 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 27 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 29 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 30 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 31 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 33 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 34 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 35 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 36 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 37 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 38 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 12 4 3 40:15 40
3 Гигант (Съединение) 18 11 5 2 30:12 38
4 Черноморец 1919 (Бургас) 19 10 8 1 43:10 38
5 Розова долина (Казанлък) 18 11 3 4 35:13 36
6 Загорец (Нова Загора) 19 9 7 3 28:8 34
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
24.08.2022 17:30 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
21.09.2022 17:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:0
Област Бургас / Финал
09.11.2022 14:30 - Г Несебър (Несебър) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2022 18:00 - Г Созопол (Созопол) 0:3
13.07.2022 18:00 - Д Спартак 1918 II (Варна) 6:0
16.07.2022 18:00 - Д Несебър (Несебър) 2:1
20.07.2022 18:00 - Д ФК Сливен (Сливен) 11:1
23.07.2022 10:30 - Д Черноморец (Балчик) 1:1
27.07.2022 10:30 - Д Черно море II (Варна) 3:2
30.07.2022 18:30 - Д Загорец (Нова Загора) 1:1

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 17:00 1 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 5:0
29.09.2022 17:00 2 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
05.10.2022 16:00 3 кръг Г Вихър (Айтос) 8:0
13.10.2022 16:00 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 3:1
19.10.2022 16:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 7:0
27.10.2022 15:00 6 кръг Г Созопол (Созопол) 4:0
02.11.2022 14:30 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0
- 8 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 13 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 1 0 36:3 19
2 Бургас спорт (Бургас) 7 5 1 1 27:8 16
3 Нефтохимик 1962 (Бургас) 6 4 2 0 29:6 14
4 Загорец (Нова Загора) 6 4 0 2 14:12 12
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 3 0 4 10:16 9

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
31.08.2022 17:00 - Д Бургас спорт (Бургас) З

Черноморец 1919 (Бургас)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 0:5
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0
13.08.2022 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:3
18.08.2022 10:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
28.08.2022 11:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
01.09.2022 11:00 5 кръг Д Национал (София) 1:1
10.09.2022 16:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
17.09.2022 10:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
24.09.2022 15:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
29.09.2022 12:00 9 кръг Г Левски (София) 0:3
23.10.2022 15:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0
30.10.2022 13:30 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
06.11.2022 13:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 4:1
13.11.2022 14:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
20.11.2022 12:00 14 кръг Д Спартак (Плевен) 0:3
27.11.2022 14:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Г Национал (София) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 23 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 24 кръг Д Левски (София) -:-
- 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пирин (Благоевград) 14 4 3 7 17:22 15
11 Национал (София) 14 3 5 6 16:24 14
12 Черноморец 1919 (Бургас) 14 4 1 9 14:29 13
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 14 2 6 6 15:25 12
14 Етър ВТ (Велико Търново) 14 3 1 10 16:38 10

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
30.08.2022 10:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 11:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
03.09.2022 10:00 2 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:4
09.09.2022 10:00 3 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
- 4 кръг
почива
24.09.2022 12:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5
01.10.2022 11:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
08.10.2022 11:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
15.10.2022 11:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
19.10.2022 13:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:3
22.10.2022 10:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:6
29.10.2022 12:00 11 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3
06.11.2022 10:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:1
09.11.2022 12:00 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1
отложен 14 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
19.11.2022 10:30 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
26.11.2022 11:00 16 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 5:0
03.12.2022 11:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 20 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 28 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 30 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 31 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 32 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 33 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 34 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 4 1 7 16:20 13
13 ФК Сливен (Сливен) 14 3 2 9 14:36 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 14 3 0 11 12:36 9
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 14 2 0 12 15:65 6
16 Априлец 2017 (Бояджик) 14 2 0 12 8:50 6

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 13:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
04.09.2022 12:00 2 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:3
11.09.2022 12:00 3 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:2
17.09.2022 13:00 4 кръг Д Орлета (Пазарджик) 6:0
24.09.2022 14:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1
01.10.2022 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
08.10.2022 13:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
15.10.2022 13:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
19.10.2022 13:30 9 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 0:0
22.10.2022 12:00 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
29.10.2022 14:00 11 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:0
отложен 12 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
09.11.2022 14:00 13 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
12.11.2022 12:00 14 кръг Г Левски (Паталеница) 7:0
19.11.2022 12:00 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:0
26.11.2022 11:00 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:1
03.12.2022 13:00 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 21 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 28 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 31 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 32 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 33 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 15 10 2 3 38:12 32
5 Локомотив (Стара Загора) 13 8 4 1 38:10 28
6 Черноморец 1919 (Бургас) 15 8 4 3 29:14 28
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 9 1 5 37:21 28
8 Марица 1921 II (Пловдив) 16 8 2 6 30:28 26

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
31.08.2022 10:00 - Д Звезденбург (Бургас) 0:3
Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 09:30 1 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 6:0
09.10.2022 10:00 2 кръг Г Карнобат (Карнобат) 10:1
15.10.2022 09:30 3 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:4
22.10.2022 10:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
29.10.2022 10:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
04.11.2022 14:30 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:0
отложен 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 8 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 10 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 6 6 0 0 37:3 18
2 Звездичка (Бургас) 7 5 0 2 28:7 15
3 Черноморец 1919 (Бургас) 6 4 1 1 23:7 13
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 21:7 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 2 2 11:18 11

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
25.09.2022 10:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
- 3 кръг
почива
16.10.2022 10:00 4 кръг Д Созопол (Созопол) 3:0
22.10.2022 08:15 5 кръг Г Звездичка (Бургас) 1:0
29.10.2022 11:30 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:6
06.11.2022 11:30 7 кръг Г Странджанец (Царево) 6:0
13.11.2022 12:00 8 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:2
отложен 9 кръг Г Несебър II (Несебър) -:-
- 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 15 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 16 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 17 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 18 кръг Д Несебър II (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Звезденбург (Бургас) 8 4 2 2 21:11 14
4 Несебър II (Несебър) 7 4 1 2 27:15 13
5 Черноморец 1919 (Бургас) 7 4 0 3 18:11 12
6 Бургас спорт (Бургас) 7 3 1 3 25:14 10
7 Созопол (Созопол) 8 2 0 6 20:20 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Черноморец 1919 (Бургас)

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 4 място
2020/2021 Трета лига 3 място
2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници