Димитровец (Ковачевци)

BGSupporters форум

Димитровец (Ковачевци)

"А" ОГ Перник
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Спортист (Драгичево) 2:5
11.09.2022 14:00 2 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 2:1
17.09.2022 17:00 3 кръг Д Дружба (Мещица) 3:6
25.09.2022 17:00 4 кръг Г Вихър (Еловдол) 1:0
09.10.2022 13:30 5 кръг Д Ерма 2010 (Трън) 1:3
16.10.2022 16:00 6 кръг Г Пирин (Земен) 4:0
23.10.2022 16:00 7 кръг Д Верила (Дрен) 0:2
30.10.2022 14:30 8 кръг Г Витоша (Долна Диканя) 0:4
05.11.2022 14:30 9 кръг Д Енергетик (Перник) 7:0
12.11.2022 14:30 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 2:3
19.11.2022 14:30 11 кръг Г Ботев (Друган) 7:2
26.11.2022 15:00 12 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:3
03.12.2022 14:30 13 кръг Г Чорни (Брезник) 0:4
04.03.2023 15:00 14 кръг Г Спортист (Драгичево) 1:6
10.05.2023 18:30 15 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) 2:3
19.03.2023 15:00 16 кръг Г Дружба (Мещица) 1:4
26.03.2023 15:00 17 кръг Д Вихър (Еловдол) 7:1
26.04.2023 18:30 18 кръг Г Ерма 2010 (Трън) 4:2
08.04.2023 17:00 19 кръг Д Пирин (Земен) 4:1
17.04.2023 13:30 20 кръг Г Верила (Дрен) 2:3
22.04.2023 17:00 21 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 0:2
30.04.2023 18:00 22 кръг Г Енергетик (Перник) 3:1
07.05.2023 18:00 23 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:3
13.05.2023 18:00 24 кръг Д Ботев (Друган) 2:4
21.05.2023 18:00 25 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:3
28.05.2023 18:00 26 кръг Д Чорни (Брезник) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Верила (Дрен) 26 8 5 13 40:54 29
10 Ерма 2010 (Трън) 26 8 5 13 54:67 29
11 Димитровец (Ковачевци) 26 9 1 16 57:68 28
12 Ботев (Друган) 26 8 3 15 39:80 27
13 Пирин (Земен) 26 5 2 19 35:89 17

Димитровец (Ковачевци)

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:30 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:10
22.09.2022 17:00 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:15
25.09.2022 10:30 3 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:15
12.10.2022 10:30 4 кръг Г Академия Металург II (Перник) 0:3
09.10.2022 10:30 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:7
15.10.2022 10:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 0:15
23.10.2022 10:30 7 кръг Д Чорни (Брезник) 1:8
30.10.2022 10:30 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
06.11.2022 10:30 9 кръг Д Риал (Ковачевци) 2:1
13.11.2022 11:00 10 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 2:9
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:12
05.03.2023 11:00 12 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:7
11.03.2023 11:00 13 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:3
18.03.2023 11:00 14 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:10
26.03.2023 12:30 15 кръг Д Академия Металург II (Перник) 0:10
09.04.2023 10:30 16 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
22.04.2023 10:30 17 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
30.04.2023 10:30 18 кръг Г Чорни (Брезник) 2:10
07.05.2023 10:30 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:5
14.05.2023 10:30 20 кръг Г Риал (Ковачевци) 1:8
20.05.2023 10:30 21 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) 2:11
27.05.2023 10:30 22 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Металург 1957 (Перник) 22 7 2 13 54:86 23
9 Риал (Ковачевци) 22 5 2 15 32:106 17
10 Миньор 2019 (Бобов дол) 22 3 3 16 43:151 12
11 Академия Металург II (Перник) 22 3 2 17 36:147 11
12 Димитровец (Ковачевци) 22 1 0 21 15:178 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2023/2024 А ОФГ ПК 7 място
2022/2023 А ОФГ ПК 11 място
2021/2022 А ОФГ ПК 8 място
2020/2021 А ОФГ ПК 7 място
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ ПК 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници