Дреновец (Дреновец)

BGSupporters форум

Дреновец (Дреновец)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:3
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Ботев II (Враца) 0:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:6
28.08.2021 18:00 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:4
04.09.2021 17:00 5 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0
11.09.2021 17:00 6 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 1:0
18.09.2021 17:00 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
25.09.2021 17:00 8 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
- 9 кръг
почива
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
16.10.2021 16:00 11 кръг Г Павликени (Павликени) 0:2
23.10.2021 16:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
30.10.2021 14:30 13 кръг Г Пещера (Галата) 0:5
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
12.11.2021 14:30 15 кръг Г Вихър (Славяново) 0:1
19.11.2021 14:30 16 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Спартак (Плевен) 0:2
19.02.2022 14:00 18 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:3
26.02.2022 14:00 19 кръг Д Ботев II (Враца) 0:1
05.03.2022 14:30 20 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:3
12.03.2022 14:30 21 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
19.03.2022 14:30 22 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:2
26.03.2022 14:30 23 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 3:3
02.04.2022 17:00 24 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:3
09.04.2022 17:00 25 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
- 26 кръг
почива
22.04.2022 17:00 27 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:0
30.04.2022 17:00 28 кръг Д Павликени (Павликени) 3:1
07.05.2022 18:00 29 кръг Г Академик (Свищов) 0:8
11.05.2022 18:00 30 кръг Д Пещера (Галата) 3:0
14.05.2022 18:00 31 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2
21.05.2022 18:00 32 кръг Д Вихър (Славяново) 1:2
28.05.2022 18:00 33 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
04.06.2022 18:00 34 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Янтра (Полски Тръмбеш) 30 14 6 10 44:40 48
9 Левски 2007 (Левски) 30 10 6 14 37:44 36
10 Дреновец (Дреновец) 30 10 2 18 36:62 32
11 Ботев II (Враца) 29 8 6 15 26:43 30
12 ОФК Локомотив (Мездра) 30 7 8 15 32:45 29
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Видин / Финал
15.08.2021 18:00 - Г Ружинци (Ружинци) 8:1
Северозападна България / Финали
25.08.2021 18:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2021 19:30 - Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2022 13:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
26.01.2022 14:00 - Д Вихър 23 (Николово) 4:0
29.01.2022 14:00 - Г Пъстрина 2012 (Николово) 3:1
02.02.2022 14:00 - Г Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 4:2
05.02.2022 11:00 - Г Ботев II (Враца) 1:1
12.02.2022 14:30 - Д Монтана 1921 /юн.ст./ (Монтана) 1:1

Дреновец (Дреновец)

ЮСВ: Видин - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2021 16:00 1 кръг Д Балкан (Белоградчик) 1:3
06.10.2021 16:00 2 кръг Д Славия (Ново село) 6:1
15.10.2021 16:00 3 кръг Г Ботев (Грамада) 4:2
отложен 4 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
отложен 5 кръг Г Славия (Ново село) -:-
отложен 6 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
- 7 кръг Д Балкан (Белоградчик) -:-
- 8 кръг Д Славия (Ново село) -:-
- 9 кръг Г Ботев (Грамада) -:-
- 10 кръг Г Балкан (Белоградчик) -:-
- 11 кръг Г Славия (Ново село) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Грамада) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Белоградчик) 2 2 0 0 6:3 6
2 Дреновец (Дреновец) 3 2 0 1 11:6 6
3 Ботев (Грамада) 3 1 0 2 14:7 3
4 Славия (Ново село) 2 0 0 2 1:16 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 7.491 68
септември 2019 7.587 72
август 2019 13.125 42
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници