Ферион (София)

BGSupporters форум

Ферион (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 2:0
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:2
26.09.2021 14:30 5 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:4
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Сокол (Негован) 0:7
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Житен (Житен) -:-
31.10.2021 16:00 10 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:5
21.11.2021 14:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 14 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 15 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 16 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 17 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 18 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 19 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 21 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 22 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 23 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 24 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 26 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сантяго Бернабеу (София) 9 3 2 4 17:17 11
10 Спортист 13 (София) 9 3 2 4 14:20 11
11 Ферион (София) 9 3 0 6 13:26 9
12 Вихър (кв.Требич, София) 9 2 2 5 19:26 8
13 Въстаник 26 (Войнеговци) 9 1 1 7 16:35 4

Ферион (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 11:00 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
05.09.2021 17:00 2 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:4
11.09.2021 17:00 3 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
18.09.2021 17:00 4 кръг Г Барокко (София) 2:3
25.09.2021 17:00 5 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 8:0
02.10.2021 10:30 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:5
09.10.2021 16:00 7 кръг Д Конкордия (София) 9:5
16.10.2021 16:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
30.10.2021 16:00 10 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
06.11.2021 14:00 11 кръг Д Барокко (София) -:-
- 12 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 13 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 14 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 17 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 20 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 21 кръг Д Конкордия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 8 5 0 3 21:17 15
5 Спортист 2009 (Своге) 7 3 0 4 24:26 9
6 Ферион (София) 8 3 0 5 29:28 9
7 Конкордия (София) 8 0 1 7 12:37 1
8 Сантяго Бернабеу (София) 8 0 1 7 5:56 1

Ферион (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
15.09.2021 16:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:11

Ферион (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
05.09.2021 11:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
12.09.2021 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
19.09.2021 11:00 4 кръг Д Септември (София) 0:1
26.09.2021 11:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:5
03.10.2021 11:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
10.10.2021 11:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
21.10.2021 13:00 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
24.10.2021 11:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
31.10.2021 11:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Г Септември (София) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 18 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 19 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 20 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 22 кръг Д Септември (София) -:-
- 23 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 27 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Чепинци) 8 3 0 5 12:23 9
7 Надежда (Доброславци) 8 3 0 5 11:25 9
8 Ферион (София) 7 2 0 5 6:19 6
9 Спортист 13 (София) 8 1 2 5 8:20 5
10 Ботев 57 СУ (София) 7 1 2 4 5:19 5

Ферион (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 13:15 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:6
02.10.2021 11:50 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
09.10.2021 10:25 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:7
16.10.2021 10:25 4 кръг Д Академия Септември (София) 0:5
23.10.2021 14:40 5 кръг Г Национал (София) -:-
30.10.2021 09:00 6 кръг Г Елит София (София) -:-
06.11.2021 10:25 7 кръг Д София спорт (София) анл.
27.11.2021 14:40 8 кръг Г Левски (София) -:-
04.12.2021 10:25 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 8:5 3
7 Елит София (София) 4 1 0 3 6:18 3
8 Левски Раковски (София) 3 0 2 1 4:8 2
9 Ферион (София) 4 0 1 3 3:21 1
10 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници